Naujatikiams

Žodis - Biblijos skaitymas

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

bible   Biblija – tai Dievo Žodis, kuris adresuotas žmonijai raštiškoje formoje. Per Dievo įkvėptą Šventąjį raštą, Dievas praneša žmonėms viską, ką jiems būtina žinoti apie Jį. Biblijos tekstai mums perteikia svarbias žinias apie Visatą, angelus, žmoniją, šėtoną ir kt., atskleidžia jų kilmę, prasmę, tikslą ir paskirtį.

   Dievas rašo: „Viskas praeis, bet Dievo žodis išliks per amžius ir niekada nesikeis“. Dievas sukūrė Visatą ir viską valdo savo žodžiu, nes savo žodį įtvirtino danguje.

 

   Labai svarbu skaityti, išgirsti ir suprasti Dievo žodžius, nes per Šventąjį Raštą Jis kalba žmonėms, juos moko ir veda į pergalingą gyvenimą.

   Mylėti Dievą – tai mylėti Dievo žodį: „Pažinimas išpučia, bet meilė ugdo. Kas myli Dievą, tas yra jo pažintas“ (1 Kor. 8 : 1-3). Biblijos skaitymas mums turi būti ypač prasmingas, o pagrindinis skaitymo motyvas – meilė Dievui. Pamildami Dievo žodį, mes išreiškiame savo meilę Dievui.

   Biblija – tai Dievo dovana mums, kad galėtume išpildyti Dievo valią. Parašyta: „Ir neprisitaikykite prie šio pasaulio, bet pasikeiskite, atnaujindami savo protą, kad galėtumėte ištirti, kas yra gera, priimtina ir tobula Dievo valia“ (Rom. 12 : 2). Šios eilutės mus moko pasikeisti ir atnaujinti protą Šventuoju raštu. Biblijos skaitymas stiprina mūsų dvasią, suteikia mums jėgos ir išminties. Kai Jėzus Kristus buvo gundomas šėtono 40 dienų dykumoje, jis nugalėjo šėtoną, skelbdamas Dievo žodį, sakydamas : „Prašyta...“. Taigi Dievo žodis yra ginklas prieš bet kokią piktąją dvasią.

   Apaštalas Paulius savo laiške Efeziečiams rašė: „Pagaliau būkite tvirti Viešpatyje ir jo galybės jėga. Apsiginkluokite visais Dievo ginklais, kad galėtumėte išsilaikyti prieš velnio klastas. Mes grumiamės ne su krauju ir kūnu, bet su kunigaikštystėmis, valdžiomis, šių tamsybių pasaulio valdovais ir dvasinėmis blogio jėgomis dangaus aukštumose. Todėl imkitės visų Dievo ginklų, kad galėtumėte piktąją dieną pasipriešinti ir, visa nugalėję, išsilaikyti. Tad stovėkite, susijuosę strėnas tiesa, apsivilkę teisumo šarvais ir apsiavę kojas ryžtu skleisti taikos Evangeliją. O svarbiausia, pasiimkite tikėjimo skydą, su kuriuo užgesinsite visas ugningas piktojo strėles. Pasiimkite ir išganymo šalmą bei Dvasios kalaviją, tai yra Dievo žodį“ (Efez. 6 : 10-18).

   Dievas nori pakeisti viską mūsų gyvenime, tačiau tik Dievo žodis gali padaryti mus laisvais. Norėdami pažinti Dievą turime pažinti jo Žodį. Kai nežinai Šv. Rašto esi kaip išprotėjęs, nes nežinai kas yra tiesa. Todėl tikėti Dievo žodžiu – tai pažinti tiesą, o tiesa išlaisvins tave. Amen.

APIE MUS

Klaipėdos Sekminių Bažnyčia 
"Gyvenimas ir Ramybė"

Tarnavimai vyksta:

Antradieniais 18.00 val.

Sekmadieniais 11.00 val.

Kontaktai

Minijos g. 2
Klaipėda, LT 91234. 
Email : gyvenimasirramybe@gmail.com

Tel.: +37063038872

Rekvizitai:

Dešimtinės ir paaukojimai

LT50 7300 0100 7501 1487

Bažnyčios pastorius

Jevgenijus Semčenko

Mus rasite:

 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas