Liudijimai

Liudijimai

2017 balandžio 26
2017 balandžio 20
2017 vasario 24
2016 vasario 29
2016 sausio 19

Buvau kaip Lozorius mirusi...

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

drug alcohol rehab charlotte ncGavusi išgelbėjimą ir atgimusi dvasioje maniau, kad gyvenimas bus lyg rožėm klotas. Bet praėjus 6 metams vėl prisiartino alkoholizmo dvasia ir nesugebėjau pasipriešinti jai. Vėl pradėjau išgėrinėti vieną, antrą kartą ir daugiau, sustoti nepajėgiau. Žinojau, kad vėl įklimpau. Tikintieji Kristuje broliai ir sesės meldėsi už mane, pakildavau, Dievas vis dar duodavo atgailą. Bet atėjo toks kartas, kai kelias paras po išgėrimo net vaistai nepadėjo užmigti. Pyktis virė viduje, ieškant kaltų. Akys dieną ir naktį buvo atviros.

Tą lemtingą vakarą nuėjau miegoti, bet ir vėl neužmigau. Kažkoks vidinis paraginimas buvo: išlipau iš lovos, atsiklaupiau – nei žodžio neištariau. Vėl išgirdau aiškius žodžius, Dievas prakalbo, kaip prieš 6 metus, tik žodžiai buvo kiti: „TU ESI KAIP LOZORIUS MIRUSI“. Jono evangelijoje 11 skyriuje rašo, kaip Lozorius jau buvo miręs keturias dienas ir jau dvokė. Kai Jėzus pasakė nuristi akmenį nuo kapo ir Lozoriui išeiti, taip ir aš pasakiau: „VIEŠPATIE, TU PRIKĖLEI LOZORIŲ, GALI IR MANE PRIKELTI“. Ir savo dvasiniu vidum mačiau, kaip juodas šešėlis išėjo iš manęs. Ir aš pakilau, mano Viešpats pasigailėjo manęs ir dar kartą išvedė mane iš baisiausio pragaro. Supratau, kad gavusi tą malonę negaliu žaisti su nuodėme.

Gyrius, galybė, šlovė Jam per amžius.

Praėjo dešimt metų nuo to laiko, kad nors kartą būtų atėjęs pagundymas alkoholiui. Ačiū, Jėzui, už Jo vardo galią, kad galiu pasipriešinti velniui Jėzaus Kristaus vardu.

(Ef 4:22-24) "privalu atsižadėti ankstesnio senojo žmogaus gyvenimo būdo, žlugdančio apgaulingais geismais, atsinaujinti savo proto dvasinėje gelmėje, apsivilkti nauju žmogumi, sukurtu pagal Dievą teisume ir tiesos šventume".

Bronislava

APIE MUS

Klaipėdos Sekminių Bažnyčia 
"Gyvenimas ir Ramybė"

Tarnavimai vyksta:

Antradieniais 18.00 val.

Sekmadieniais 11.00 val.

Kontaktai

Minijos g. 2
Klaipėda, LT 91234. 
Email : gyvenimasirramybe@gmail.com

Tel.: +37063038872

Rekvizitai:

Dešimtinės ir paaukojimai

LT50 7300 0100 7501 1487

Bažnyčios pastorius

Jevgenijus Semčenko

Mus rasite:

 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas