Liudijimai

Liudijimai

2017 balandžio 26
2017 balandžio 20
2017 vasario 24
2016 vasario 29
2016 sausio 19

Kaip gimė antgamtinis pasitikėjimas Dievu?

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

514582068Kaip šiandien pamenu dieną, kai sužinojau, kad būsiu mama. Tikrai tikrai švietė saulė. Susijaudinusi išėjau įkvėpti kovo, rankoje nešina 9 mm pulsuojančio būsimo sūnaus nuotrauka. Daktarė besišypsodama pasakė – „O! Štai! Matote? Plaka širdutė". Nebesigilinau į medicinines detales, nes buvau giliai sužavėta šituo pasakymu.

Kaip įdomiai viskas prasideda nuo širdutės... Visų pirma paskambinau mamai. Ji jau kuris laikas patyliukais laukė šios žinios. Paskui vyrui. Kaip šiandien aidi – “tai vienas ar du?” Atsakiau – vienas. Pasigirdo atodūsis – “na gerai". Vyras troško sūnaus. Net meldėsi. Pamaniau, gerai, kad pasirinko teisingą Dievą. Aš norėjau vaiko. Tiesiog vaiko. Nuo pat pirmos akimirkos ištariau – Jėzau, tai tavo vaikas, tavo darbas jį auginti manyje. Aš tegaliu ilsėtis, džiaugtis, sveikai valgyti ir valdyti savo emocijas. Ir žinokite, aleliuja, viskas taip ir buvo. Per visa nėštumą tik kartą skaudėjo galvą. Mano vyras net juokavo, kad taip ir liko nesupratęs apie ką tie baisūs anekdotai ir dar baisesnės knygos susijusios su kūdikio laukimu.

Ir štai vieną jaukų lapkričio pradžios vakarą, susirinkome su mano ir vyro tėvais pavakaroti. Net nedvejodama sukausi virtuvėje. Staiga pajutau nemalonius spazmus pilve. Nekreipiau dėmesio, bet spazmai darėsi vis nemalonesni. Tyliai pasakiau mamai (ji pabaigusi mediciną). Sako, varyk visus lauk ir kviesk greitąją. Beje, paskambinus pasikonsultuoti, nepaisant 32-os nėštumo savaitės buvo patarta dar kiek palaukti (vėliau man paaiškino, kad šitas “vertingas” patarimas galėjo kainuoti priešlaikinį gimdymą). Visiškai be panikos vyras “supakavo” mane į automobilį ir išrūkome į gimdymo namus.

Prasidėjo tikrinimai, žiūrėjimai ir “diagnozė” – apsinuodijimas maistu, kuris kažkokiu mistiniu būdu sukėlė gimdos susitraukimus (tokius, kokie būna prieš gimdant).

4 tabletės ir Biblija, bet spazmai nesiliovė. Sustiprėjo tiek, kad vargiai galėjau apsisukti ant kito šono. Pradėjau girdėti kalbas, kad galiu pagimdyti. Stebuklas vyko “tiesiogine transliacija” – visiškai nebijojau. Visiškai. Susikaupiau ir sakau “Viešpatie, Tu pasakei, kad nebus per anksti gimdančių. Aš kol kas nesuvokiu, kam šita situacija ir kam man reikėtų gimdyti ankščiau – nematau jokios logikos, bet, jeigu Tu taip nusprendei ir tai Tavo valia – tebūnie. Tebūnie pagal Tave”.

Ir tuomet susikoncentravau į poilsį. Visas blogumas ėmė slopti jau ryte. Mane paleido namo po 2 dienų. Vaikutis liko ten, kur jam dar priklausė būti. Grįžus namo, Dievas nedelsė su atsakymu – šitas “išpuolis” buvo man nurimti. Nes itin gerai besijausdama nesugebėjau pilnai susikoncentruoti į tai, kas man tuomet buvo svarbiausia. Į tą veiklą, kurią turėjau atlikti – išnešioti kūdikį.

Sūnus gimė laiku – gruodžio viduryje. Visiškai sveikas. Kaip jam visą laiką skelbiau ir tebeskelbiu – su Jėzaus DNR ir Jo sveikata ir t.t.

Suvokiau, kad turime pasitikėti it besilaukdami. Tuomet, kai tiesiogiai nematome proceso ir galime daryti įtaką tik būdami ramus, maloniai nusiteikę, būdami visiškoje Jo valioje.

P.S. Vėliau teko pamatyti, kaip atrodo 32-ą savaitę gimęs vaikutis. Tas įspūdis tik dar kartą patvirtino, kokia galinga malonė mums duota iš Dievo.

V.G.

APIE MUS

Klaipėdos Sekminių Bažnyčia 
"Gyvenimas ir Ramybė"

Tarnavimai vyksta:

Antradieniais 18.00 val.

Sekmadieniais 11.00 val.

Kontaktai

Minijos g. 2
Klaipėda, LT 91234. 
Email : gyvenimasirramybe@gmail.com

Tel.: +37063038872

Rekvizitai:

Dešimtinės ir paaukojimai

LT50 7300 0100 7501 1487

Bažnyčios pastorius

Jevgenijus Semčenko

Mus rasite:

 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas