Liudijimai

Liudijimai

2017 balandžio 26
2017 balandžio 20
2017 vasario 24
2016 vasario 29
2016 sausio 19

Gydytojų verdiktas – operacija jums nebereikalinga

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

happy woman

Į krikščionių bažnyčią atėjau kovo gale. Kai jau, kaip aš galvojau, nebeturėjau, ko prarasti. Prieš tai lankiau karts nuo karto katalikų bažnyčią, bet internetu klausiausi pamokslų beveik visus metus.

Skaičiau liudijimus apie išgijimus, baimių panaikinimus ir t.t. Tiesiog reikia Jėzų įsileisti į savo gyvenimą. Bet aš galvojau, kad esu tikinti ir, kad niekas man jau nebegali padėti.

Į bažnyčią pirmą kartą ėjau labai nedrąsiai, baimės kaustoma, nes ir taip jau buvau depresijoje, nevilty, nebenorėjau gyventi, ruošiausi mirti. Bet bažnyčioje, išklausius gyvai pamokslą ir pašlovinus Jėzų gyvai, tarsi akyse pasidarė šviesiau, giliai širdyje atsirado viltis. O po pastoriaus asmeninės maldos ne tik, kad akyse šviesiau buvo, bet ir šypsena atsirado. Pradėjau tikėti, kad Jėzus gyvas ir Jis myli mane.

Pasidariau ramesnė, pradėjau naktimis ramiau miegoti. Po truputį pradėjo trauktis depresija, tai net pastebėjo draugai, sūnus. Tik atėjusi į krikščionių bažnyčią pajutau pilną laisvę, supratau, kad Jėzus myli mane ir laukė, kol ateisiu pas jį. Šlovė Viešpačiui per amžius.

Jeigu dar abejojate, esate kamuojami ligų, asmeninių problemų, nebijokite, nes drąsiai sakau, kad tik atėję į bažnyčią, pajusite nepakartojamą ramybę. Ateikite Dievas laukia mūsų visų.
Liudijime papasakosiu didžiulį išgijimo stebuklą, kaip Dievas išgydė ir nebereikės operacijos. Ir visa tai patyriau tik per mėnesio laikotarpį, kai pažinau mylintį Dievą.

Kaip Dievas išgydė, gydytojų verdiktas – operacija jums nebereikalinga...

Pradėsiu liudijimą tokiais žodžiais: Dieve Tu, esi Didis ir darai stebuklus tiems, kurie atsigręžia į Tave ir atveria savo širdis.

Į krikščionių bažnyčią atėjau palaužta ligos, žinodama, kad laukia operacija. Pasak gydytojų, kitokio gydymo nebėra – reikalinga operacija... Gydžiausi seniai, bet per paskutinius šešis mėnesius pasijautė pablogėjimas. Manyje buvo trys miomos: dvi nedidelės ir viena didelė 5 cm. Blogėjant sveikatai nusprendžiau darytis operaciją – miomos šalinimas su gimda.

Neslėpsiu operacijos labai bijojau, todėl puoliau į depresiją, apėmė neviltis.. Bet atėjus į bažnyčią jau patį pirmą kartą pastoriui pakvietus išeiti į priekį dėl asmeninės maldos, išėjau nedrąsiai, o malda buvo už pasveikimą.

Po mėnesio lankymosi bažnyčioje ir maldų, pasiėmusi siuntimą nuvykau į ligoninę operacijai. Ligoninėje gydytojai nusprendė dar kartą atlikti echoskopiją. Apžiūros metu daktarė pasakė, kad pas mane yra tik dvi miomos: viena mažytė, kita didesnė, bet tokio dydžio neoperuoja, o trečios didžiosios NEBEBUVO!!! Išgirdau: OPERACIJA JUMS NEREIKALINGA…

Iš ligoninės išėjau dėkodama Dievui už pasveikimo stebuklą . Dievas išgirdo maldas!!!
Ačiū visiems, kas meldėtės už mane, Dievas Didis, Jis GYVAS, tik atverkim Jam plačiai savo širdis ir patikėkim Dievo Žodžiu. Amen

Jolanta

 

APIE MUS

Klaipėdos Sekminių Bažnyčia 
"Gyvenimas ir Ramybė"

Tarnavimai vyksta:

Antradieniais 18.00 val.

Sekmadieniais 11.00 val.

Kontaktai

Minijos g. 2
Klaipėda, LT 91234. 
Email : gyvenimasirramybe@gmail.com

Tel.: +37063038872

Rekvizitai:

Dešimtinės ir paaukojimai

LT50 7300 0100 7501 1487

Bažnyčios pastorius

Jevgenijus Semčenko

Mus rasite:

 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas