Liudijimai

Liudijimai

2017 balandžio 26
2017 balandžio 20
2017 vasario 24
2016 vasario 29
2016 sausio 19

Laisvė nuo baimių akimirksniu

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

mom and son lead

Kai įtikėjau, Viešpats pradėjo mano gyvenime naikinti baimes. Baimė buvo visur: dėl rytojaus, dėl vaikų saugumo, dėl finansų, dėl mano ir mano artimųjų sveikatos. Žodžiu, baimė buvo peraugusi net į panikas. Negalėdavau ramiai išleisti vaikų į kiemą pažaisti. Bijojau, kad nesusižeistų kur nors, o jeigu dar išgirsdavau, kad verkia, kojos ir rankos pradėdavo drebėti, iškarto panika ir baimė – KAS NUTIKO?

Ir štai vieną dieną gaminu pietus, o mažasis sūnus 4 metukų grįžo iš lauko laimingas ir sugalvojo, kad per stoglangį pažiūrės, kaip žaidžia vyresnis brolis ir sesė.

Užsilipo ant spintelės, prasidaręs stoglangį pašaukė brolį su sese ir ketinio lipti atgal ant žemės. Tuo metu aš sukausi nuo viryklės jam padėti ir matau, kaip sūnus deda koją, nepataiko ant kėdes ir krenta ant žemės... Akimis žiūrint vaizdas man buvo skaudus, bet Šventoji Dvasia mane tiesiog sucementavo, kad negalėjau net pajudėti iš vietos ir girdžiu viduje: RAMIAI! NEBIJOK! Ir sustingau. Tai buvo pirmas kartas, kai aš išgirdau Dvasioje žodį, kuris mane tiesiog sucementavo vietoje... Sūnus net nepravirko, net nesusižeidė ir mano kojos nei rankos nesudrebėjo. Viduje – RAMYBĖ!!!!

Paėmiau sūnų ramiai ant rankų, išjungiau viryklę, abu atsisėdome ir tylėjome. Aš jutau viduje laisvę baimei dėl vaikų, ramybę ir antgamtiškumą. Niekaip mintimis negalėjau suprasti, KAIP..? Tada supratau, kad mano Viešpats ANTGAMTINIS. Neįmanoma jokiais būdais taip vienu metu pačiam pašalinti baimes. Gali sakyti „na aš nebebijau“ ir situacijai atėjus jauti, kaip prarandi kontrolę, emocijos sukyla, panika...

Bet šitai buvo tiesiog nerealu mano protui. Valandą sėdėjom abu ir mąstėm, kas čia įvyko.

Ir vieną supratau, kad viską turime atiduoti Dievui į rankas. Sau NIEKO nepasilikti. Aš esu žmogus, žmogišku ribotu protu, žmogiškomis ribotomis jėgomis. Bet Viešpats yra VISAGALIS. Kas žmogui neįmanoma, Dievui viskas įmanoma. Tai pats geriausias mano gyvenime sprendimas PASITIKĖTI VIEŠPAČIU ir eiti Jo keliu! Aleliuja!

Violeta

 

APIE MUS

Klaipėdos Sekminių Bažnyčia 
"Gyvenimas ir Ramybė"

Tarnavimai vyksta:

Antradieniais 18.00 val.

Sekmadieniais 11.00 val.

Kontaktai

Minijos g. 2
Klaipėda, LT 91234. 
Email : gyvenimasirramybe@gmail.com

Tel.: +37063038872

Rekvizitai:

Dešimtinės ir paaukojimai

LT50 7300 0100 7501 1487

Bažnyčios pastorius

Jevgenijus Semčenko

Mus rasite:

 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas