Liudijimai

Liudijimai

2017 balandžio 26
2017 balandžio 20
2017 vasario 24
2016 vasario 29
2016 sausio 19

Patyčios mokykloje - kaip kovoti?

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

113131270

Turiu 8 metų dukrytę, kuri jau baiginėja pirmąją klasę. Kai pirmąją dieną išleidau savo pirmagimę į mokyklą labai bijojau, kad nepasiklystų, kad neišsigąstu ko nors, o svarbiausia labai bijojau mokykloje vyraujančių patyčių, kurias sukelia vyresnių klasių mokiniai. Visgi pirmagimė. Ir štai vieną dieną grįžta mano dukra iš mokyklos nusiminusi, matau net veidas išsipūtęs iš vidinio pykčio ir skausmo.

Taip ir supratau, kad kažkas įvyko mokykloje negero. Prašiau papasakoti, bet tyla ir dar didesnis nusivylimas, pyktis akyse. Tada paprašiau tiesiog išleisti tai, ką laiko savyje užgniaužusi. Tuo metu aš buvau tik pusę metų įtikėjusi, bet supratau, kad be Dievo išminties aš nepadėsiu nieko savo vaikui. Galiu padrąsinti žodžiais, kuriuos esu girdėjusi, bet jaučiu, kad nebus tokio rezultato, kurio reikia ilgam, bet ne trumpam laikui. Pradėjau viduje tiesiog melsti Dievui pagalbos ir išminties, kaip man padėti dukrai.

Ir kol Dvasioje meldžiausi dukra tiesiog pravirko garsiu balsu ir pradėjo dejuoti giliai, jog mokykloje vyresnės klasės berniukas pastūmė ją ir pargriovė ant žemės ir su kitais berniukais šaipytis pradėjo. Tuo metu kai ji pasakojo Dvasioje jaučiau gilų vaiko skausmą. Ašaros taip pat man riedėjo, bet Dvasioje jaučiau – ramybė. Tiesiog pravėriau savo lūpas, nors net nežinojau, ką pasakyti, ir jaučiau kaip iš mano lūpų žodžiai išėjo su jėga ir Dievo meile:
„Atleisk tam berniukui, nes jis nežino ką daro!“

Ir mano dukra išgirdusi šiuos žodžius greitai sukluso, pažiūrėjo į mane ir sako: „Gerai! Aš jam atleidžiu!“ Ir nuo tos akimirkos dukra buvo pripildyta antgamtiškos ramybės ir džiaugsmo. Mano akys regėjo stebuklą, išlaisvinimą. Ir tada Dvasioje girdžiu: „Būkime kaip vaikai!!!„ Aš pravirkau nuo šių Dvasios žodžių, pajutau, kad mes stipriai save kankiname savo užsispyrimu, kuris neveda mūsų į išlaisvinimą, bet į kančią.

Istorija baigėsi tuo, kad dukra mokykloje galėjo drąsiai praeiti pro tą berniuką ir nebebijoti, kad jis gali vėl iš jos pasityčioti. Dėkoju Viešpačiui už šį stebuklą! Mes turime Jam atiduoti viską į Jo rankas, kad baimė mūsų nekontroliuotų ir neatimtų iš mūsų brangaus laiko bei džiaugsmo! Pasitikėkime Viešpačiu!

Violeta

 

APIE MUS

Klaipėdos Sekminių Bažnyčia 
"Gyvenimas ir Ramybė"

Tarnavimai vyksta:

Antradieniais 18.00 val.

Sekmadieniais 11.00 val.

Kontaktai

Minijos g. 2
Klaipėda, LT 91234. 
Email : gyvenimasirramybe@gmail.com

Tel.: +37063038872

Rekvizitai:

Dešimtinės ir paaukojimai

LT50 7300 0100 7501 1487

Bažnyčios pastorius

Jevgenijus Semčenko

Mus rasite:

 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas