Liudijimai

Liudijimai

2017 balandžio 26
2017 balandžio 20
2017 vasario 24
2016 vasario 29
2016 sausio 19

Kur slepiasi meilė sau?

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

c0adc388fbdd3454190334d67c416e8eJau antra savaitė, kai Dievas vis kelia į paviršių mano buvusios nemeilės sau priežastis. Vis svarsčiau ar reikia kelti savo vaikystės ir jaunystės nuoskaudas į paviršių, bet kai sekmadienį Dievas man parodė kaip mums reikia tvarkytis su savo „skauduliais“, nebegaliu tylėti, turiu pasidalinti su jumis savo džiaugsmais.

Visą gyvenimą nemėgau savo akių, gėdijausi, jei kas į jas žiūrėdavo. O dar tie aplinkinių „komplimentai“, „Jei žvilgsniu būtų galima nužudyti, tai aš jau būčiau miręs.“

Prieš porą savaičių Dievas ne tik galingai išlaisvino mane nuo tėvo giminės prakeikimo (atskiras liudijimas), bet ir parodė kodėl aš visą gyvenimą taip nemylėjau savęs, nors kasdien gaudavau begales komplimentų dėl savo įstabios išvaizdos, ne kartą esu buvusi fotografų, muzikantų, filosofų, rašytojų mūza, dėl savo specifinio balso tono esu gavusi pasiūlymą vesti radijo laidas. Bet niekas nesugebėjo manęs įtikinti, kad galiu būti kažko verta.

Pasirodo nemeilė savo akims buvo iš neapykantos savo tėvui, nes aš paveldėjau jo akių spalvą, o žvilgsnio gėdijimasis buvo iš nemeilės mamai, nes ji manęs nenorėjo (kitas liudijimas), o vien nuo jos žvilgsnio į mane, man linkdavo keliai.

Brangieji, ilgai stebėjau žmonių akis, jos būna įvairiausios: liūdnos, piktos, žaismingos, išmintingos, džiaugsmingos, mylinčios, smalsios, nusivylusios, išsigandusios, viltingos, tuščios, aštrios, išplaukusios, apdujusios, liguistos, agresyvios, romios, priekaištingos ir t.t., bet, mylimieji, akys visada būna gražios. Dabar mano akys man tiesiog nuostabios: kai aš būnu laiminga jos spindi dangaus mėlynumu, kai aš būnu liūdna ar pavargusi jos papilkėja, o kai supykstu jos įgauna žalsvą atspalvį. Kaip aš galiu jų nemylėti?

Visada nemėgau savo plaukų, jie buvo ne tokios spalvos, nepakankamai ilgi ar per ploni. Jaunystėje išbandžiau įvairiausias spalvas ir kirpimus, bet tai situacijos nepagerino. Pasirodo, problema buvo tame, kad kai buvau mažytė mane mama vis kirpdavo berniukiškai, visi iš manęs šaipėsi, o į mano maldavimus: „Mamyte, nekirpk, aš noriu kasyčių, aš noriu būti graži!“ atsakymas būdavo: „Neturiu laiko su tavo plaukais žaisti.“

Negi gali mamos širdis būti tokia akmeninė? Pasirodo gali ir aš ją buvau paveldėjusi. Visą gyvenimą kenčiau širdies skausmus, nuolat kartodavosi skausmo priepuoliai, ištisai nuo visko alpdavau. Daktarai aiškino, kad gimiau su širdies yda ir su širdies nepakankamumu vargsiu visą gyvenimą. Nuolat sau kartojau, kad "mano širdis silpna", Pasirodo priežastis buvo kietoje širdyje ir ačiū Dievui, jis kasdien šlifuoja mano širdį kaip deimantą ir tik laiko klausimas kada aš turėsiu naują - Kristaus širdį. Ir ačiū Dievui jau seniai pamiršau kas yra širdies skausmas.
Vienintelė vieta mano kūne man buvo graži – pečiai. Kojos buvo per trumpos, šlaunys per storos, nosis per ilga, pirštai per trumpi. Galėčiau apie savo buvusias kančias pasakoti iki kito pavasario ir viskam turėčiau pasiteisinimą, nes dabar jau žinau kur slypėjo to priežastys.
Dabartinė pramonė siūlo įvairiausius sprendimus jūsų įsikalbėtiems “kompleksams” paslėpti: priauginami plaukai, nagai, priklijuojamos blakstienos, krūtų implantai, plastinės operacijos, sporto klubai verčiantys jus “arti”, nuo kosmetikos pažadų viltingai apsalsta iš džiaugsmo širdis, įvairiausi liekninantys papildai leis jums pasijusti plunksnelėmis…. Nebetesiu, nes darosi liudna…

Mano mielieji, pažįstu nemažai moterų kurios turi statusus, prabangias auto, klestinčius verslus, kitos ant savęs susikrovusios viską ką tik galima priklijuoti ar į save įsprausti, bet patikėkit, labai labai retai kuri yra iš tikro laiminga ir save myli.

Nenoriu jūsų liūdinti, bet, pyktis, pavydas ir agresija kyla iš nepasitenkinimo savimi, o jei taip ir nesugebėsite savęs pamilti, visada atsiras už tave gražesnė, ilgesnėmis ir lieknesnėmis kojomis, didesne ar stangresne krūtine, gražesniu pilvu, ilgesniais ar storesniais plaukais, išraiškingesnių bruožų, su prabangesne auto, sportiškesnė ar stilingiau apsirengusi…

Ką matote rytais veidrodyje: tamsius ratilus, maišus po akimis, papilkėjusius paakius, spuogelius ar tobuliausią Dievo kūrinį? Brangieji, Dievo akimis mes esame tobuli, jauni, sveiki ir gražūs. O tavo visas nuodėmes Dievas gali nuplauti akimirksniu ir tu jo akyse tapsi baltesnis už sniegą.

Mylimieji, kasdien pradėkite laiminti savo mylimus, artimus žmones, pažįstamus kuriems linkite gero, po to pradėkite kasdien laiminti savyje tai, ką mėgstate ir pereikite prie nelabai mėgstamų savo kūno vietų, sakoma, kad per 21 d. susiformuoja įpročiai. Vėliau pereikite prie savo sveikų, o dar vėliau ir prie negaluojančių vidaus organų laiminimo, kalbėkite kaip juos (save) mylite ir kaip esate jiems dėkingi už viską, kaip jie ištikimai jums tarnauja: “Mano mylimos akytės, aš taip jus myliu, jūs tokios nuostabios, ačiū jums, kad tik jūsų dėka aš galiu matyti, kaip auga mano vaikai, kaip su ilgesinga meile į mane žiūri vyras, kaip škaisčiai šviečia saulė, kokios tobulai gražios laukų gėlės. Aš laiminu jus, kasdien jus laiminu ir laiminu viską, ką tik mano akys gali aprėpti.”

Dažniausiai, kad išspręstum problemą reikia surasti problemos priežastį. Jei jau turi artimą ryšį su Dievu, tai padaryti bus lengva. Tereikia tik kreiptis į tavyje gyvenančią Šventąją Dvasią, kurią Dievas tau davė ir paprašyti, kad Ji parodytų nemeilės priežastį ir išsakyti Jai savo troškimą. Šventoji Dvasia niekada tau neatsakys. Dievas, net labiausiai nekenčiamam tavo priešui, gali į tave įdėti didžiulę meilę jam, vos per kelias minutes tu pajusi nesuvokiamos meilės antplūdį tam žmogui, tau reikia tik atgailauti už savo buvusius jausmus, atleisti tam žmogui, palaiminti jį Jėzaus vardu ir paprašyti, kad Dievas įdėtų meilę jam.

Brangieji, mūsų Dievas yra antgamtiškas, tobulai teisingas ir mūsų protu nesuvokiamai mylintis mus, ir niekas, nors kartą pajutęs jo artumą nedrįs man paprieštarauti. Amen.

Nomeda

APIE MUS

Klaipėdos Sekminių Bažnyčia 
"Gyvenimas ir Ramybė"

Tarnavimai vyksta:

Antradieniais 18.00 val.

Sekmadieniais 11.00 val.

Kontaktai

Minijos g. 2
Klaipėda, LT 91234. 
Email : gyvenimasirramybe@gmail.com

Tel.: +37063038872

Rekvizitai:

Dešimtinės ir paaukojimai

LT50 7300 0100 7501 1487

Bažnyčios pastorius

Jevgenijus Semčenko

Mus rasite:

 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas