Liudijimai

Liudijimai

2017 balandžio 26
2017 balandžio 20
2017 vasario 24
2016 vasario 29
2016 sausio 19

Išlaisvinta iš okultizmo pančių!

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

FreedomNorėčiau pasidalinti savo liudijimu apie piktųjų dvasių iškreiptą mano likimą. Pasistengsiu išdėstyti kuo trumpiau ir aiškiau. Pradėsiu neįprasta atbuline tvarka. Šiandien gyvenu su Dievu, kuris išraizgė visą gyvačių lizdą manyje. Tik Dievo dėka šiandien esu laisva ir žinau visą tiesą, kaip blogio jėgos veikė mano gyvenime iki tos dienos, kai išpažinau Jėzų savo gyvenimo gelbėtoju ir Viešpačiu.

 

Taigi, būdama paauglė pradėjau lankytis pas būrėją. Vieno seanso metu ji išpranašavo man avariją. Taip į mane įėjo baimės dvasia. Aš pradėjau paniškai bijoti mašinų ir žinojau, jog niekada gyvenime negalėsiu laikyti teisių dėl šios baimės. Po kelių metų mokiausi profesinėje mokykloje. Baigdama trečią kursą sužinojau, jog kitais metais bus privaloma laikyti teises (kas vėliau paaiškėjo nebuvo tiesa), bet vedama tos baimės iškart mečiau mokyklą (buvo likę dar vieni metai). Beje, ta avarija vis dėlto įvyko atnešdama dar daugiau sumaišties į mano gyvenimą. Atsidūriau praktiškai gatvėje, nes pradėjau maištauti. Perėjau per visas įmanomas nuodėmes ir pasijutau beprotišku greičiu besiekianti dugną. Vėliau įnikau į gilias paieškas, kaip veikia pasąmonės galia. Tarp kitko, tose knygose yra minimas Dievas, bet iškreiptu supratimu apie Jį. Pradėjau dar labiau nutolti nuo Dievo, nors ir taip jau buvau susipykusi su Juo, kai mirė mano mama (man buvo 12 m).

18034245 1672285269463208 9072637671440002070 nTaigi,ištikus bėdai, aš nesišaukdavau Dievo, bet savo mirusios mamos. Ir taip 20 metų vargau grimzdama į dar didesnę nuodėmę (atskira tema apie mirusius). Pašlijo sveikata. Lankiau akupunktūras, skaičiau horoskopus, būriausi runomis, taro kortomis, prisipirkau visokių dramblių ir kinietiškų varlių ("laimę nešančių" simbolių).

Man darėsi dar blogiau. Naktimis pradėjau girdėti kažką vaikštant po namus. Tas kažkas tai buvo mirties dvasia. Ji ateidavo taip arti manęs ir aš sustingdavau iš baimės. Buvau depresijoj, bandžiau išsikapanoti be pagalbos, nėjau pas gydytojus, bet jaučiau, kad depresuoju. Nei iš šio nei iš to užeidavo dusulio priepuoliai, mėlynuodavau, lyg kas būtų smaugę mane. Ištiko keli priepuoliai, paralyžiavo.

Vienas priepuolis ištiko darbe, išvežė su greitąja, visa kračiausi lyg elektros gavusi, nes kraujospūdis užkilo bene dvigubai. Nepamenu ar tada šaukiausi Dievo, bet neilgai trukus po šio įvykio pradėjau ieškoti Jo. Nuodėmių našta, kaip tos gyvatės, buvo taip apraizgę mane, kad aš jau buvau labai arti mirties, ji jau kvėpavo man į veidą. Bet ačiū Dievui Jis išgelbėjo mane. Tą dieną, kai meldžiausi atgailos malda, Šventoji dvasia nužengė ant manęs. Jau kitą rytą aš pradėjau normaliai kvėpuoti. Laisvė! Aš supratau,kad Dievas gyvas. Nuo tos dienos viskas pradėjo keistis. Dievas mane kaip vaiką vedė (ir toliau veda) už rankos ir rodo, kur man reikia gyvenime susitvarkyti, ką pašalinti, už ką atsiprašyti. Pamažu išsivaliau namus nuo "laimę nešančių" dalykėlių. Pati negalėjau patikėti, kiek visko buvo prikaupta.

Beje, dėl tos vairavimo baimės. Dievas išgydė mane antgamtiškai per sapnus (nors aš dar nebuvau įtikėjus). Nuolat sapnuodavau, kad vairuoju. Galiausiai pajutau laisvę ir norą vairuoti. Šiai dienai esu vairuotoja jau 4 metai. Šlovė Dievui!

Ėjau per tikrą pragarą, bet Dievas buvo šalia, nors aš ir neturėjau tikėjimo bei pasitikėjimo Juo. Dievas yra ištikimas. Jis žino ateitį. Įtikėjau praėjus 20 metų po mamos mirties. Taigi dar tik antri metai esu tikėjime, bet Dievas daro stebuklus mano gyvenime.

P.S. nuotrauką parinkau neatsitiktinai. Būtent taip aš jaučiausi tada,kai jau nebegalėjau normaliai kvėpuoti. Viena ar kita kaltė mane smaugdavo. Mano širdyje nebebuvo vietos niekam kitam,nors ir maniau esanti geras žmogus. Deja, nuodėmė augo ir vešėjo, pasekmės irgi. Buvau labai arti mirties - amžinos mirties pragare.

Jeigu jūs šiandien jaučiatės taip pat, nebijokite atiduoti gyvenimo į Dievo rankas. Šaukitės Jėzaus. Jis tikrai ateis ir išlaisvins. Be Jo neįmanoma. Taip pat būtina suprasti tai, kad apsivalyti tikrai reikės. Galiu patikinti, kad Dievas tikrai nenori atimti iš jūsų kažko gero ar naudingo. Jis nori jus išlaisvinti. Visi tie "laimę nešantys" dalykai ir užsiėmimai yra tik velnio pinklės. Taip, jos nėra plika akimi matomos, nes jei žmonės matytų, jog tai yra blogai, jie nesirinktų blogio. Deja, viskas yra supakuota taip gražiai, jog originalą gali atskirti tik Dievas.
Mielieji, nevilkite tų naštų, kurios prisikaupė per visą jūsų gyvenimą. Meskite viską ant kryžiaus, nes Jėzus jau sumokėjo tą kainą už tave ir mane,  Jis jau nugalėjo mirtį.

ATGAILOS MALDA. Viešpatie Jėzau, man labai Tavęs reikia. Išpažįstu,kad esu nusidėjėlis. Tikiu,kad už mano nuodėmes mirei ant kryžiaus ir trečią dieną prisikėlei iš mirusių. Dėkoju už Tavo auką. Atveriu gyvenimo duris ir kviečiu Tave,būk mano išganytoju ir Viešpačiu. Tvarkyk mano gyvenimą,kad būčiau toks,kokiu Tu nori mane matyti.

Amen

Dalia Kasperavičienė

APIE MUS

Klaipėdos Sekminių Bažnyčia 
"Gyvenimas ir Ramybė"

Tarnavimai vyksta:

Antradieniais 18.00 val.

Sekmadieniais 11.00 val.

Kontaktai

Minijos g. 2
Klaipėda, LT 91234. 
Email : gyvenimasirramybe@gmail.com

Tel.: +37063038872

Rekvizitai:

Dešimtinės ir paaukojimai

LT50 7300 0100 7501 1487

Bažnyčios pastorius

Jevgenijus Semčenko

Mus rasite:

 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas