Liudijimai

Liudijimai

2017 balandžio 26
2017 balandžio 20
2017 vasario 24
2016 vasario 29
2016 sausio 19

Artimi santykiai su Dievu ir pirmieji laimėjimai prasidėjo nuo...

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Club31Women.com 12 Powerful Verses to Pray and Pour over Your Children 1024x683Mano pačios artimi santykiai su Dievu ir pirmieji laimėjimai prasidėjo būtent nuo Psalmių. Ėmiau sekti Dovydo pavyzdžiu ir šauktis Dievo išlieti širdį. Atsimenu tada labai stipriai kentėjau psichologinį spaudimą darbe nežinojau, kaip kovoti, nes buvau ką tik atgimusi naujas kūrinys ir vertybės pasikeitė, nebegalėjau atmokėti tuo pačiu savo skriaudėjams, bet kęsti pažeminimus, rėkimą, engimą taip pat nebegalėjau.

Tai melsdavausi skaitydama Psalmes ir sakydama Dievui, kad tai mano malda Tau, nes aš nebežinau, kaip ir ką toliau daryti. Situacija negerėjo ir pradėjau melstis naujo darbo. Prašiau, kad išvestų mane iš tos baisios darbo vietos, kad išvestų mane į naują darbą, bet ramybėje be jokių konfliktų ir taikoje. Meldžiausi, kad naujas duris Dievas atvertų ir padėtų įžengti į tą darbą, kurį turi man paruošęs. Ir taip meldžiausi apie 2 mėn. Ir mano nuostabai „klimatas“ darbe pasikeitė, direktoriai pradėjo skaitytis su manimi lyg ir pagarba atsirado ir svarbiausia aš drąsesnė tapau, nukrito įtampa, viską pradėjau matyti ramybės akimis. Ir vieną dieną einant iš darbo sutikau buvusios darbovietės, kurioje dirbau prieš 3 metus, vieną iš vadovių. Po pasisveikinimo ji iškart paklausė, kur aš dirbu, nes dažnai mane mato ir antras klausimas buvo – kiek uždirbu, o kai aš atsakiau ji tiesiai šviesiai man pareiškia „ateik dirbti į mano vyro įmonę, mes tau mokėsime daugiau! Mano vyras ieško naujos darbuotojos, o tu ten labai tiktum, aš pasakysiu, kad radau jam žmogų, tau tik nueiti pasirodyti ir aptarti darbo sąlygas tereiks..“ Dar kaip šiandien atmenu savo mintis „Dieve tai Tu, tai tavo atsakymas į mano maldas...“ Kai reikėjo pasakyti, kad palieku darbą, labai bijojau. Tačiau ir čia Dievas buvo šalia, nes tuometinis darbdavys sureagavo labai šaltai be jokių emocijų tik paprašė, kad paskutinius tam tikrus darbus padaryčiau. Ir net tas direktorius, kuris elgdavosi su žmonėmis, kaip su niekam tikusiu darbo įrankiu nepasakė nė vieno žodžio dėl mano išėjimo, paleido mane ramybėje ir viską sąžiningai sumokėjo. Dievas atsako į maldas ir išveda savo būdais ir savo laiku mus į pergales.

Pastebėjau, kad prieš duodamas pergalę Dievas pirmiau nori mus ko nors išmokyti, šiuo atveju aš išmokau nebe priimti asmeniškai užgauliojimų, neatsakyti piktu į piktą, laiminti savo skriaudėjus, pasitikėti savimi, išlaukti Dievo pagalbos ir svarbiausia melstis Dievui atvirume ir pasitikėjime.

R.N.

APIE MUS

Klaipėdos Sekminių Bažnyčia 
"Gyvenimas ir Ramybė"

Tarnavimai vyksta:

Antradieniais 18.00 val.

Sekmadieniais 11.00 val.

Kontaktai

Minijos g. 2
Klaipėda, LT 91234. 
Email : gyvenimasirramybe@gmail.com

Tel.: +37063038872

Rekvizitai:

Dešimtinės ir paaukojimai

LT50 7300 0100 7501 1487

Bažnyčios pastorius

Jevgenijus Semčenko

Mus rasite:

 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas