Liudijimai

Liudijimai

2017 balandžio 26
2017 balandžio 20
2017 vasario 24
2016 vasario 29
2016 sausio 19

Bažnyčios svarba arba - kur mano namai?

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

the best travel websites in the world 1200x800Dauguma galvoja, kad pakanka skaityti Bibliją, žiūrėti "online" laidas, melstis. Pradžiai – gal taip. Bet...

Po įtikėjimo, daug metų aš irgi taip galvojau. Man patiko pastorius Creflo Doleris, visą laiką žiūrėjau jo pamokslus, jie maitino mano dvasią. Vėliau tapau jo bažnyčios partneriu, bet nei aukoti, nei lankyti bažnyčios neturėjau galimybės. Bandžiau eiti ir į katalikų bažnyčią, kartais netgi išgyvendavau Dievą, bet buvo sunku su ta religija.

Matėme daug stebuklų, Dievas stipriai dalyvavo mūsų gyvenime, bet kiekvieną dieną mes gyvenome lyg "ant lagaminų", lyg "kabėjome ore". Buvome įsitikinę, kad turime išvažiuoti iš Lietuvos, kaip ir dauguma lietuvių. Pastovus nestabilumo jausmas neleisdavo atsipalaiduoti. Buvo ir bandymai išsikraustyti. Pirmiausia į Rusiją, po to į Norvegiją.

Bet kiekvieną kartą kažkas stabdė mus. Visą tą laiką mes meldėmės ir klausėm, kur mums reikia išvažiuoti, kur yra mūsų namai? Bet mes dar nežinojome tiesos. Mes negaudavom atsakymo ir tai labiausiai liūdino. Meldėmės nuvesti mus į pažadėtąją žemę...

Vasarą mes nuvažiavome pas vyro tėvus. Jo mama lankė labai didelę bažnyčią (1000 žmonių). Stipri, pilna Dievo palaimos bažnyčia. Du mėnesius mes lankėme šią bažnyčią. Labai prisipildėm Dievo Dvasios, Jo žodžio.

Prieš išvažiuojant mes nusprendėm pasimelsti ir stovėti tikėjime, kad Dievas mums parodytų, kur mes turime gyventi. Tikėjomės išgirsti, kad Dievo valia yra, kad mes gyventume Amerikoj arba dar kur nors... Bet per pamokslą tą pačią dieną (po mūsų maldos) pastorius kalbėjo apie bažnyčios svarbą. Mums buvo tikras apreiškimas maldos dieną gauti atsakymą į savo klausimus. Kartu su vyru mes supratome tik vieną - visų pirmą mes turime ieškoti Dievo karalystės, o visą kitą bus pridėta.

Grįžę namo mes toliau meldėmės, bet jau pagrindinis prašymas buvo parodyti – kur yra mūsų bažnyčia. "Kabėti ore" jau nebebuvo jėgų. Galvojome, kad Dievas parodys bažnyčią kitam mieste, bet Dievo planai - nėra mūsų planai. Ilgai atsakymo nelaukėme. Po savaitės aš skaičiau Bibliją ir kalbėjausi su Dievu ir atėjo mintis - matei tą naują krikščionių centrą? Nueik ten.

Pasižiūrėjome bažnyčios svetainę ir nusprendėm nueiti. Tik prasidėjus pamokslui aš supratau, kad čia yra mūsų namai! Mes iškart supratome, kad reikalingi šitai bažnyčiai ir privalome čia pasilikti. Net nebuvo minčių, kad tai ne iš Dievo.

Po mėnesio dar kartą pasitvirtino mūsų pasirinkimas. Per vieną pranašą Dievas mums prakalbo – aš daug padariau dėl Jūsų, dabar jūsų eilė.

Reikėjo daug dalykų pakeisti savo gyvenime, kai supratome, kad mūsų vieta yra būtent čia, kur mūsų bažnyčia.

Dievas įvertino mūsų paklusnumą ir dabar jis veikia per mus, rodo mums savo meilę ir dar labiau laimina. O mes vis labiau jaučiame Jo prisilietimą, Jo meilę. Jis išgydė mane, pripildė laime, džiaugsmu.

Ir štai ką Bibliją sako apie bažnyčios svarbą: Trokštu, ilgiuosi VIEŠPATIES šventovės kiemų; mano kūnas ir širdis gieda iš džiaugsmo gyvajam Dievui. Net žvirblis randa namus ir kregždė sau lizdą, kur laiko savo jauniklius, prie tavo aukurų, Galybių VIEŠPATIE, mano Karaliau ir mano Dieve.​

Kokie laimingi, kurie gyvena tavo Namuose, visad tave šlovindami giesme! (Psalm.84).

Bažnyčia tai yra Jėzaus kūnas. Ir visi bažnyčios nariai yra jo kūno nariai. Atskirai - mes esame nariai, o visi kartu – Jo kūnas. Tai nėra kažkokia bendrovė, kur tiesiog renkasi žmonės. Tai yra dvasinė šeima, vienybė!

Kaip atskirai negali egzistuoti kojos, akys, taip ir mes negalime būti atskirai nuo viso kūno.

Iš Jo visas kūnas, suderintas ir stipriai sujungtas įvairių raiščių, pagal savo saiką veikiant kiekvienai daliai, auga, kad ugdytų save meilėje. (Ef. 4:16); (1 Kor.12:26)

Viktorija Tokmakova

APIE MUS

Klaipėdos Sekminių Bažnyčia 
"Gyvenimas ir Ramybė"

Tarnavimai vyksta:

Antradieniais 18.00 val.

Sekmadieniais 11.00 val.

Kontaktai

Minijos g. 2
Klaipėda, LT 91234. 
Email : gyvenimasirramybe@gmail.com

Tel.: +37063038872

Rekvizitai:

Dešimtinės ir paaukojimai

LT50 7300 0100 7501 1487

Bažnyčios pastorius

Jevgenijus Semčenko

Mus rasite:

 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas