Liudijimai

Liudijimai

2017 balandžio 26
2017 balandžio 20
2017 vasario 24
2016 vasario 29
2016 sausio 19

Kas mus sulaiko nuo Dievo artumo?

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

two children huggingMan labai patinka tie momentai gyvenime, kai gauni pamatyti, vieną ar kitą situaciją, per ką ėjai, būtent tokiu būdu ir ne kitaip. Noriu kalbėti apie garsųjį “neatleidimą”, kuris lyg rūdys ėda žmoniją iš vidaus. Dėl jo, prarandamas gyvenimo džiaugsmas, atskiriame patys save nuo Dievo ir garsiai tada su pagrumojimu kaltiname Dievą, dėl visų nesėkmių.

Liudijimuose esu rašiusi, kad pažinusi Dievą ankstyvojoje jaunystėje, Jo stebuklingą išgydymą ir artumą, vėliau penkiolikai metų nusigręžiau nuo Dievo, nes rūpėjo sukurti šeimą ir Dievas tada nebebuvo man patogus.


Tik dabar atsigręždama į praeitį matau, kad Jis toliau kantriai laukė ir žinojo, kada sugrįšiu. Kai jau buvau labai pavargusi gyvenimo kelyje, internete pradėjau skaitinėti krikščioniškų bažnyčių straipsnius. Jau būdavo miela, jau paguosdavo ir vieną dieną mano sesė atvežė knygą “Trobelė” aut.WM. Paul YOUNG.

“Šioje knygoje tyrinėjamos meilės, netekties ir kaltės temos. Šie pokalbiai ir patirtys apima platų ratą klausimų, su kuriais žmonės grumiasi ne vieną šimtmetį. Kodėl mums tenka išgyventi skausmą ir netektis? Kodėl Dievas leidžia vešėti blogiui pasaulyje? Kodėl žlunga viltys? Kaip išmokti pasitikėti Dievu būnant neapsakomoj kančioj?”. Šios knygos herojus - tėtis, kurio penkiametė dukrytė buvo išprievartauta, nužudyta ir žudiko maniako paslėpta. Skausmas ir kaltinimai Dievui... vieną savaitgalį patyrus avariją ir komą, per susitikimą su Dievu atsakoma į tuos klausimus. Atsakymai pagrįsti Biblijos tiesomis. Pati labai aiškiai supratau Šventos trejybės funkcijas žmonių gyvenime.
Perskaičiusi šią knygą, supratau, kodėl ji tokia populiari ir keičianti supratimą apie atleidimą, apie Dievą ir neilgtrukus atėjau į bažnyčią. Nuoširdžiai atgailavau ir vėl Dievas mane su meile priėmė.

Kai antrą kartą paėmiau skaityti šią knygą, ašaros plovė skruostus, skaičiau ir mačiau dar daugiau lobių savo sielos išgydymui. Dieve Tu geras. Ten tiek daug buvo kalbama apie atleidimą... Ir palyginus su tuo atleidimu, apie kurį rašė knygoje, “atleisti mažos mergytės išniekintojui”, man tereikėjo rodos tiek nedaug atleisti...

Dėkoju Dievui, kad mane pradėjo vėl vesti mokydamas ir rodydamas, labai sudėtingus pavyzdžius.
Todėl man buvo lengva atleisti savo skriaudėjams ir Dievas kasdien mano širdyje užimdavo vis daugiau vietos.
Ir dar esminis dalykas, kad mano iškreiptas mąstymas daug kur rodė, kad dėl mano nesėkmių kalti žmonės. Tačiau Dievo šviesoje pamačiau, kad mano emocijos sergančios ir reakcija į žmones jautri. Sveiko emocijos, sveiko ir santykiai. Man tai didžiausia dovana iš Dievo. Aišku, kol gyvensime tarp žmonių, patirsime visko, bet jei aš nusprendžiu ir sakau, kad mano pergalė, džiaugsmas ir gyvenimas Jėzuje, tai taip ir yra.

Todėl dabar labai gaila, kai matau, kad žmonės laiko pyktį iš savo sergančių ambicijų, susikurtų lūkesčių, lyg akli muša aklus (kalbu apie aklumą - gyvenimą be Dievo).

Lyg nieko ir neįvyko, bet metų metais vaikšto susipriešinime - anyta su marčia, mama su dukra. Ar gyvenimas toks ilgas, kad turime tam laiko ir jėgų? Norime dėmesio ir meilės, bet patys pasistatę sienas, nes kažkas kažkada išdavė, įskaudino, o gal tik taip pasirodė.

Kai supratau, kad turiu atleisti, kad atriščiau rankas Dievui keisti savo skriaudikų širdis, taip ir įvyko. Dabar aš myliu juos ir tai stebuklas, patikėkit pamilti yra sudėtinga, juolab, kai daug metų, pagalvojus apie tą žmogų, net negera pasidarydavo. Tai yra pergalės Dieve, apie kurias rašau liudijimuose. Ir kai man sako, gal aš truputį, per atvira. Taip gal taip ir atrodo tiems, kurie pasistatę sienas bendravime su žmonėmis. Ir aš sakau, arba atviras ir su meile bendravimas arba jokio, nes Dievo meilė manyje myli nesavanaudiškai, bendravimas, kai Dievas tavo širdyje neieškos naudos. Ir bendravimas jau savaime yra nuostabus dalykas, to nesuprasi, kol neliksi iš tikrųjų vienišas.

Tegul būna mūsų bendravimas ir pokalbiai iš širdies į širdį. Jei neina prisibelsti, melskitės, kol pamatysite Dievo stebuklą. Dievo žodis sako melstis už priešus, nes kokia iš to nauda jei mes laiminsim mylinčius mus. Laiminkite, kol ledinės širdys ištirps. Atsiprašykime ir patirkime stebuklą, apsikabinkime ir pamatysime šios akimirkos tobulumą. Tai taip paprasta, kai paprašai Dievo, nes Dievas priešinasi išdidiesiems, o nuolankiesiems teikia malonę.
Būkit palaiminti!!!

APIE MUS

Klaipėdos Sekminių Bažnyčia 
"Gyvenimas ir Ramybė"

Tarnavimai vyksta:

Antradieniais 18.00 val.

Sekmadieniais 11.00 val.

Kontaktai

Minijos g. 2
Klaipėda, LT 91234. 
Email : gyvenimasirramybe@gmail.com

Tel.: +37063038872

Rekvizitai:

Dešimtinės ir paaukojimai

LT50 7300 0100 7501 1487

Bažnyčios pastorius

Jevgenijus Semčenko

Mus rasite:

 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas