Liudijimai

Liudijimai

2017 balandžio 26
2017 balandžio 20
2017 vasario 24
2016 vasario 29
2016 sausio 19

Kaip gerbti savo vaiką?

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Happy cute baby picturesAr aš gerbiu savo vaiką? Atrodytų gana kvailas klausimas, juk aš jį besąlygiškai myliu, ko dar? Bet ar meilė ir pagarba yra tas pats? Ar atsižvelgiu į vaiko norus, ar paisau jo nuomonės, ar jis gyvena visiškai tik pagal mano taisykles, ar leidžiu jam turėti savųjų? Gal ir užduodame sau šiuos ir kitus panašius klausimus, bet turbūt retokai.

Daugelis tėvų itin susirūpinę vaiko fizine sveikata, jo žaislų gausa, tinkamu elgesiu, pamokų paruošimo kokybe ir būtinų būtiniausia – valgymu visko, kas tėvams atrodo labai sveika ir jau tikrai patikrinta bei subalansuota... Bet ar dažnas atkreipiame dėmesį į vaiko nuotaiką, į jo tikruosius poreikius, ar paisome – nori jis dabar bristi į jūrą ar bijo ir reikia leisti priprasti prie vėsaus vandens? Ar leidžiame nesuprasti chemijos, suvalgyti vien brokolius, o dešreles atiduoti šuniukui?

Dabar, ne dabar, lygiai trečią ir kad man nevėluotum! Disciplina, grafikas, rėmas – suaugusiųjų pasaulio grimasos. Žinoma, Dievas mėgsta tvarką ir savotišką discipliną, tačiau ar ne Jis nuolatos ją “sujaukia”, kad nepamirštume, kad esame gyvi ir kam už tą duotą gyvybę turime būti dėkingi, kad pasaulis juda Jo žodžiu, o ne mūsų norais…

Dievas duoda mums vaikus tam, kad bent dalimi pajaustume, kaip stipriai mus myli pats Viešpats, kuris įdeda į širdį antgamtišką meilę naujagimiui, kuris mums dar net nenusišypsojo, o naujagimiui - nesuvokiamą meilę tiems, kuriems suteikta didžiulė privilegija gimdyti ir auginti Dievo vaiką - skolintą meilės užstatą, asmenybę, tobulą Dievo kūrinį, su kuriuo nevalia elgtis, kaip su telefono ausinėmis… Pabandykite leisti Dievui improvizuoti jūsų gyvenime pagarbos tema, neapribokite savęs savo paties taisyklėmis, disciplina ir kasdiene rutina. Juk viską, ką turime, turime ne šiaip sau.

O jeigu, jeigu imtume ir sugebėtume iš tikrųjų į viską, ką turime, žiūrėti kaip į Dievo mums paskolintą prabangų, išskirtinės pagarbos reikalaujantį turtą? Kaip atsargiai ir paisydami kelio ženklų, atidžiai važiuotume su itin brangiu, retu, kolekciniu automobiliu miesto gatvėmis, kaip džiaugtumėmės gavę tokią retą, išskirtinę progą pavairuoti kai ką TOKIO, tokio ypatingo… O jeigu, jeigu galėtume šitaip pat atsargiai, pagarbiai ir su dideliu pasitenkinimu elgtis su vaiku, vyru, žmona, mama, tėvu, seserim… visais ir viskuo, ką mums patikėjo Dievas? Juk turime tiek daug… Net jeigu esate pasaulyje “vienas pats”, juk esate! O jeigu skaitote, vadinasi matote ir dar maža to, mokate skaityti ir turite priemonę, kurioje matote tekstą... Yra dėl ko džiaugtis. Visada yra dėl ko džiaugtis, už ką dėkoti ir dėl ko jausti ir rodyti pagarbą visiems ir viskam. Net jeigu neturite vaikų ar netekote visų savo artimųjų, žinokite, jūs jau ne vienas.

Taip, planuojate turėti laiko kada nors, mirti geriausiu atveju po 120 metų, tačiau, tik Dievas žino laiką po dangumi...

V.G.

APIE MUS

Klaipėdos Sekminių Bažnyčia 
"Gyvenimas ir Ramybė"

Tarnavimai vyksta:

Antradieniais 18.00 val.

Sekmadieniais 11.00 val.

Kontaktai

Minijos g. 2
Klaipėda, LT 91234. 
Email : gyvenimasirramybe@gmail.com

Tel.: +37063038872

Rekvizitai:

Dešimtinės ir paaukojimai

LT50 7300 0100 7501 1487

Bažnyčios pastorius

Jevgenijus Semčenko

Mus rasite:

 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas