Liudijimai

Liudijimai

2017 balandžio 26
2017 balandžio 20
2017 vasario 24
2016 vasario 29
2016 sausio 19

Kaip Dievas mato tobulą šeimą?

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

17098294 1465930660108476 1743369899115421444 nKai gyvename be Dievo, tobulos šeimos supratimą kiekviena turim savąjį. Kažkam norisi, kad tik vyras negertų, kažkam trūksta pinigų ir vyras sėdi be darbo... Kažkam svarbu, kad tik vaikai būtų laimingi. Bet mes turime žinoti, ką apie tai galvoja Dievas ir, kokia iš tikrųjų turi būti tobula šeima.


Dėl įvairių problemų mes kartais nepastebime, kad mūsų santykiai žlunga, kad su vaikais prarandamas ryšis. Vieną dieną, kai dokumentai dėl skyrybų jau paruošti ant stalo, kai vaikai išeina iš namų (arba tiesiog namie kiekvienas gyvena savo gyvenimą) mes suprantame, jog kažkas vyksta ne taip. Bet kokie turi būti santykiai, kad šėtonas neturėtų prieigos?


Moteris - jaukių namų kūrėja. Labai svarbu tai tiesiog įsisavinti!
Vyras - yra namų galva, atsakingas už šeimos turtą. Pastebėkite - galva.


Kartais mes stengiamės nusimesti visas savo kaltes ir apkaltinti vyrą - "pažiūrėkite, koks jis nerūpestingas man ir vaikams, jis yra egoistas..."
Bet ar visada po vestuvių jis buvo toks? Manau kad ne, kitaip jūs nebūtumėte už jo tekėjusios.

Biblijoje yra parašyta Mato 15:17
"Petras paprašė: „Išaiškink mums palyginimą“. Jėzus atsakė: „Ar ir jūs vis dar esate be nuovokos?! Argi nesuprantate, kad visa, kas patenka į burną, eina į pilvą ir išmetama laukan? O kas išeina iš burnos, eina iš širdies, ir tai suteršia žmogų. Iš širdies išeina pikti sumanymai, žmogžudystės, svetimavimai, ištvirkavimai, vagystės, melagingi liudijimai, šmeižtai. Šie dalykai suteršia žmogų, o valgymas nemazgotomis rankomis žmogaus nesuteršia“.


Jeigu Jūs pastoviai išpažinote, kad Jūsų vyras yra blogas, nerūpestingas tai ir bus Jūsų gyvenimo vaisiai. Koks jis bebūtų dabar... gal sunku patikėti, kad jis gali pasikeist, bet pradėkite jį laiminti. Pradėkite jį mylėti ne už tai koks jis yra žmogus, o už tai, kad jis yra jūsų vyras. Nes tai buvo Dievo valia (Mato 19:5-6). Laiminkite savo vaikus, nors gal jie kažko nesupranta, kažką daro ne taip, bet pasitikėkite Dievu, jis pajėgus viską pakeisti.


Man būdavo sunku tai suprasti ir buvo labai sunkus laikas per 8 m. kai santykiai labai stipriai pasikeitė. Bet mums pavyzdys visada buvo vyro mama, kuri įtikėjusi tiek stipriai pakeitė savo šeimos gerovę, kad mes tiesiog negalėjome to nepastebėti ir tai yra mūsų šeimos pagrindas - dėkoti už kiekvieną dieną praleistą kartu.

1 Petro 3. Jūs žmonos būkite paklusnios.


Sunki taisyklė. Kartais mes stengiamės nepastebėti to ir visuose nesusitarimuose stengiamės įrodyti savo teisumą. Ar tai Dievo palaikoma?
Juk Jis parašė, kad moterys turi būti paklusnios. Sunku. Jeigu jis iš tikrųjų neteisus? Bet jeigu mes gyvensime pagal Dievo žodį, vyro neteisumą Dievas padarys jūsų teisumu. Jis kažką neteisingai ar net neteisėtai pasakė, padarė? Ateikite pas Dievą. Paprašykite Jo išminties vyrui ir sau. Palaiminkite vyrą, nes jis yra jūsų galva. Ir pamatysite, kaip Dievas pakeis visą situaciją. Jūs liksite paklusni, o vyras (jeigu buvo neteisus - pakaltintas. Bet tai padarys Dievas).


Tik tuomet kai jūs esate paklusni Dievo žodžiui jis veikia jūsų gyvenimuose. Vyro mama pasakodavo, kad kartais ji galvojo, kad vyras yra neteisus, kad reikia kitaip pasielgti, bet ji atsiduodavo Dievo valiai ir vyrui ir viso to rezultatas stebino visus.
Dievas nori kad mes būtume laimingi...
Tai ką sukūrė Dievas te neskiria žmonės.

Viktorija Tokmakova

APIE MUS

Klaipėdos Sekminių Bažnyčia 
"Gyvenimas ir Ramybė"

Tarnavimai vyksta:

Antradieniais 18.00 val.

Sekmadieniais 11.00 val.

Kontaktai

Minijos g. 2
Klaipėda, LT 91234. 
Email : gyvenimasirramybe@gmail.com

Tel.: +37063038872

Rekvizitai:

Dešimtinės ir paaukojimai

LT50 7300 0100 7501 1487

Bažnyčios pastorius

Jevgenijus Semčenko

Mus rasite:

 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas