Liudijimai

Liudijimai

2017 balandžio 26
2017 balandžio 20
2017 vasario 24
2016 vasario 29
2016 sausio 19

Nugalėti baimes - įmanoma!

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 
15 Things You Should Stop Being Afraid of Right NowGyvenau su baimėm nuo tada kiek save atsimenu. Dariau viską, ėjau pas gydytojus, pas būrėjas,  horoskopais tikėjau. Viską išbandžiau gyvenime, kad tik atrasti jėgų , susiimti į rankas ir pabėgti nuo pačios savęs. Kai ateidavo minutėlė ramybės galvodavau, kad jau atsikračiau, bet tik susidarydavo aplinkybė susierzinti, pavargti, -  baimė išlįsdavo vis didesnė.  Atsitiko taip, kad negalėdavau palikti vaikų.
Negalėjau eiti į darbą, nes kiekvienas skambutis telefone sukeldavo tokią  mirties baimę,  manydavau, va dabar,  išgirsiu, kad mano vaikai mirė arba jei vaikai būdavo su manimi, tai atsirasdavo kitų minčių, kurios susijusios su mirtimi. Jei  pakviesdavau vaikus iš antro aukšto valgyti ir jie neatsiliepdavo, mano prote per pusę sekundės suveikdavo baimė, kad jie jau mirę. Nepalikdavau niekur vienu, vonioj ar parke.  Praktiškai niekur neidavau, nes bijojau kad kas nors nutiks . Tai nėra baisiau kaip būti įkalintam savo paties kūne dėl baimių. Tai baisiau nei  kalėjimas. Kalėjime esant nejauti skausmo. O čia ir kūniškas ir dvasiškas skausmas, nes per ilgą laiką nuo baimių atsiranda liga: raumenų ir  kaulų skausmai... tai baisi dvasia kuri prilygsta mirčiai, kankina žmogų  iš vidaus. Nepadeda jokie vaistai, gydytojai nesugeba atpažinti,  kad tai nuo baimių, išgyvenimų,  iškart priskiria antidepresantų,  kurie tik padidina ir  pagilina  dar didesnes šizofrenines baimes, o tai yra apsėdimas.

Pamenu vienu momentu bijodavau užmerkti akis, nes vis galvodavau, kad kažkas stovi man už nugaros. Buvo momentų, kai bijodavau eiti miegoti nes vis galvodavau, kad jei užmigsiu daugiau neprabusiu. Paklausykit, brangieji, tai ne juokai, tai rimti dalykai. Neignoruokit jei  jaučiatės  panašiai. Mums reikia ne gydytojo... mums reikia Viešpaties. Dievo žodis sako, kad Tik Jis turi išlaisvinančią ir atstatančią jėgą.  Tai nutiko ir man, išvažinėjau pusę  savo krašto ligoninių  ir privačių, bet niekas nieko nerasdavo.

Kol galiausiai vieną dieną paskambinau draugei ir pasakiau jai, - aš ryt neatsiliepsiu į skambutį  atvažiuok paimti mano vaikus. Nes aš gesau tiesiog akimirksniu , ir ji išsigando mano tokio pasakymo. Ji  pažinojo žmogų,  kuris yra Krikščionių bažnyčios pastorius. Tą pačią akimirką,  net nedvejodama ėmiau ir paskambinau per skaipą, nors buvo jau labai vėlu .. bet kai žinai,  kad jau tau niekas nebegali padėti,  tu griebsiesi  ir šiaudo vidury  nakties. Po pokalbio su dvasiniu, Dievą  pažįstančiu žmogumi , man tarsi kažkas atsirišo,  aš kažką  paleidau. Mes meldėmės, aš  išpažinau savo problemas Dievui. Patikėkit brangieji, Dievas GYVAS, REALUS  ir aš  tik Jo dėka esu dabar stipri, energinga.  Kartu su baimėmis man dingo  visi kūno skausmai. Esu laiminga, todėl noriu ir jums padėti liudydama savo istoriją. Kuri galėjo pasibaigti visai kitaip jai ne Viešpaties prisilietimas. Jis mus šaukia kiekvieną. Ypatingai tada, kai esam palūžę,  prislėgti baimių, ligų ...t.t . Jis šaukia net per kitus žmones, per jų liudijimus, atsiliepkit nebūkit abejingi,  jai kažkas kviečia ateiti į bažnyčią,  neatsukit nugaros,  nueikit nes tik ten gausit išgydymą,  kur yra gyvas Dievas.  Jo veikimas realus.  Mano didžiausia dovana tai, kad Jis mane išgelbėjo, kai kvietė - paklusau ateiti ir gavau pilną laisvę savo ir vaikų gyvenimuose. Baimė - tai mirtis,  nevergaukit tam kas jums nepriklauso.  Tikrai suprantu, nelengva pripažinti, bet kreiptis pagalbos reikia tik pas Dievą. O Jis tikrai yra ir myli tiek tave, tiek mane vienoda meile. Tik mes ne visi norim tai pripažinti. Dievas sukūrė  saulę  ir geriems ir blogiems žmonėms vienodai.  Bet mes patys kartais apkartinam savo gyvenimą. Kad ir netikintys esam, bet bėdai ištikus šaukim, - o Dieve!!! Tad kvieskit Jį  į savo širdis kai aplanko baimės, nes baimės, tai pagrindinis žmogaus priešas,  kuris nuveda baisiu keliu.

Darykit bent kažką, kad išjudintumėte save pergalės link. Linkiu to iš visos širdies Su Dievo pagalba ir Šv. Dvasios jėga. Dievas tave ir mane Myli vienoda besąlygiška MEILE. Būkit palaiminti!

APIE MUS

Klaipėdos Sekminių Bažnyčia 
"Gyvenimas ir Ramybė"

Tarnavimai vyksta:

Antradieniais 18.00 val.

Sekmadieniais 11.00 val.

Kontaktai

Minijos g. 2
Klaipėda, LT 91234. 
Email : gyvenimasirramybe@gmail.com

Tel.: +37063038872

Rekvizitai:

Dešimtinės ir paaukojimai

LT50 7300 0100 7501 1487

Bažnyčios pastorius

Jevgenijus Semčenko

Mus rasite:

 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas