Liudijimai

Liudijimai

2017 balandžio 26
2017 balandžio 20
2017 vasario 24
2016 vasario 29
2016 sausio 19

"Atiduok man savo vyrą" - ar Dievas pajėgus išgelbėti santuoką?

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

happy coupleNuo pirmos pažinties dienos pajutau vyrui neapsakomus jausmus. Tai lyg duota iš aukščiau matyt buvo, nes Dievas matė, kad santuokoje turėsiu praeiti nelengvą etapą. Rašau, ne tam, kad pasiguosti, bet suprasdama, kad pasaulyje nuodėmės taurė perpildyta ir tą košmarą išgyvena vos ne kiekviena šeima.

Vyrui pradėjus dirbti užsienyje prasidėjo arši moterų kova dėl mano vyro. Kai gavau pirmąją žinutę iš moters, kuri rašė, „atiduok man savo vyrą“.

Pirmą kartą teko patikrinti vyro telefono išklotinę. Vaizdas buvo ne koks. Vyrui išvažiuojant į darbą užsienyje aš tiesiogine prasme „mirdavau“, suvokdama, kad jis kitos moters glėbyje. O kai grįždavo vėl turėdavau mirti sau ir būti tobula žmona, nes mylėjau, atrodo besąlygiška meile ir atrodo jau be jėgų, bet kažkokiu būdu kovojau už savo meilę.

Nors dar nebuvau pasikvietusi Dievo į savo problemą, bet po 2 metų nebeturėjau kito pasirinkimo, nes kūnas ir siela sirgo rimtomis ligomis. Iš baimės numirti, griebiausi Dievo lyg šiaudo.

Mano mama, vieną sekmadienį nuvežė mane į gyvai tikinčių krikščionių bažnyčią. Po tikros atgailos ir šauksmo atidaviau savo gyvenimą Dievui ir paprašiau, kad Jis ateitų į mano gyvenimą. Po pastoriaus maldos atėjo labai didelis pagerėjimas, lyg išsitiesė mano nugara, atsivėrė kvėpavimas. Parskridau tokia lengva namo, net sūnus pamatęs sušuko, mama, tavo „akys kitokios“. Taip prasidėjo mano gyvenimas su mano nuostabiuoju Dangaus Tėvu. Jis tobulai mane pamilęs, nieko man nepagailėjo. Atsidaviau, sakau labai rimtai.

Dabar - kai jau 5 metai tikėjime, galiu tai pasakyti, nebūčiau mačiusi pasikeitimų , jei būčiau atėjusi veidmainiškai pas Dievą tik sau naudos. Tikra atgaila yra nusigręžimas nuo ankstesnio gyvenimo, nuo nuodėmės ir pasisukimas 180 laipsnių kampu į Dievą. Tada jo pažadai užrašyti Biblijoje veikia 100 proc. Ir dabar jau buvo mano eilė atleisti, nes Dievo žodyje parašyta, ATLEISK IR TAU BUS ATLEISTA.

Pamoksluose ir pastoriaus konsultacijose išgirdusi supratau, kad mano pergalė ATLEIDIME. Ir aš nesuklydau. Pastorius paaiškino, kad man reikia tik apsispręsti atleisti, tai lyg leidimas Šventajai Dvasiai pradėti darbą mano ir tų, kurie persipynė mano santuokoje širdyse.

Prašydama Dievo stebuklo, jaučiau, kad situacija akivaizdžiai gerėja, bet pati dariau esminę klaidą - pati vis dar bandžiau kontroliuoti situaciją -  tikrinau visais įmanomais būdais vyro skaipą ir telefoną. Ir tai buvo platus priėjimas velniui prie manęs, nes betikrinant išpildavo prakaitas, širdis rodos lipdavo lauk, dar daug simptomų sukildavo. Ir po metų tokios kančios bandydama eilinį kartą patikrinti, atėjo suvokimas, kad nepasitikiu pilnai Dievu ir pajutau, kad to blogumo nebeatlaikysiu, nes patikėkit betikrinant, tikrai labai blogai būdavo. Ir tada ištariau lemtingus žodžius, - Dieve, nuo šios dienos daugiau nebetikrinsiu vyro išklotinių, aš atiduodu savo santuoką į Tavo rankas, už tavo apsaugą nėra nieko tobulesnio. TĄ PAČIĄ SEKUNDĘ MANE SĖDINČIĄ PRIE KOMPIUTERIO ANT KĖDĖS LYG DUŠAS NUPLOVĖ! Manau, tai buvo Šventosios Dvasios dušas. Nieko panašaus nebuvau niekada patyrusi. Tik žinau, kad Jis gyvas, DIEVAS GYVAS. Jis ateina mums į pagalbą, bet ne pagal mūsų taisykles, o pagal Jo užrašytą Žodį. Nuo tos dienos protas tapo laisvu, mintys ką ir kur vyras daro nebeapsilankė. Aš tai vadinu visiška laisve, tai tobuliausia, ką galėjau patirti per visą savo gyvenimą. Tolimesnis Dievo pasireiškimas buvo džiaugsmas ir ramybė. Ir jau keletą metų turiu tai, kas neapsakoma - tai reikia pajausti.


Jei norėsite stebuklo, reiks pradėti nuo pokyčių savyje nekaltinant kitų. Nes sprendimas sukurti kitą laimingesnę santuoką,- problemos neišspręs. Kitoje santuokoje surasite tai, ko net nebandėte išspręsti pirmojoje. Nėra laimingų santuokų, yra sveikas suvokimas apie santuoką su sveiku protu ir sveikomis emocijomis. Kito kelio nėra, visas pergales pasiėmiau, tik būdama pasišventime, prašydama Dievo išminties, žinodama, kad turiu Dievo man duotą jėgą išstoti ir ieškodama Jo veido ir kartodama, te mano lūpos nenustoja Tau dėkoti, te kyla gyrius Tau Dieve, nes tu pajėgus pakelti iš pelenų ir pasodinti prie Karalių. Dievo dėka nepraradau santuokos, išmokau atleisti, suprasti, patylėti, nes tai didžiulė išmintis. Šiai dienai turiu daugiau nei pakanka. Mielos moterys nekentėkite. Tikiu, kad liudijimai vis labiau atveria jūsų širdeles žingsniui į priekį pasitikėjimo Dievu link. Jei kiltų klausimų ar norėtųsi pasikalbėti, gal taip sunku, kad nematote išeities. Aš sakau, kad išeitis yra iš bet kokių situacijų. Gal norite maldos už jūsų poreikį. Bažnyčioje veikia moterų maldų grupė. Meldžiamės už šeimas, už poreikius, už sveikatą. Rašykite, susisieksime su jumis asmeniškai.

APIE MUS

Klaipėdos Sekminių Bažnyčia 
"Gyvenimas ir Ramybė"

Tarnavimai vyksta:

Antradieniais 18.00 val.

Sekmadieniais 11.00 val.

Kontaktai

Minijos g. 2
Klaipėda, LT 91234. 
Email : gyvenimasirramybe@gmail.com

Tel.: +37063038872

Rekvizitai:

Dešimtinės ir paaukojimai

LT50 7300 0100 7501 1487

Bažnyčios pastorius

Jevgenijus Semčenko

Mus rasite:

 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas