Liudijimai

Liudijimai

2017 balandžio 26
2017 balandžio 20
2017 vasario 24
2016 vasario 29
2016 sausio 19

Kaip valdyti konfliktus?

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

angry woman 1024x683Garbė Jėzui Kristui! Ilgą laiką vargau su nemokėjimu valdyti konfliktų. Bardavausi, rėkdavau, keikdavausi... Daug knygų perskaičiau psichologine tematika. Nepadėjo. Tarsi demonas manyje sėdėtų ir skatintų mane nesivaldyti.

Visada vadinau save krikščione, pamaldžiu žmogumi. Kai kas mane draugiškai pavadindavo "davatkėle". Nesupratau, kad tai du skirtingi šaltiniai, tekantys iš vienų lūpų.

Prieš keletą dienų, rodos, po netrumpo laiko, vėl nesusivaldžiau ir ėmiau rėkauti. Bet šį kartą pradėjau taip verkti parpuolus ant kelių. Šį kartą nieko nekaltinau, tik prašiau Dievo pagalbos, nes be Jo aš negaliu susitvarkyti su savimi.

Po kokių poros valandų, tarsi kažkas mane nuvedė įsijungti internetą. Išjungiau televizorių, vaikučiai žaidė, o aš klausiau pastoriaus Jevgenij Semčenko pamokslą "Pranašiškas žodis 2017-iems metams", kurį pats Dievas man atsiuntė. Žinote, tai pamokslas, kuris manyje sustabdė tą blogio šaltinį. Visas šias dienas aš jaučiu, kaip net savo mintis galiu kontroliuoti! Aš renkuosi gerumo šaltinį. Visas dienas gyvenu šio pamokslo žodžiais, kalbu apie tai. Vakar aš net šluodama laiptinę nušlaviau kaimynės (kuri, švelniai tariant, nemyli mūsų) lauko kilimėlį, ko jau ilgą laiką nedariau, nes jaučiau jai pyktį. To pykčio nebėra, aš linkiu jai laimės!

Šiandien vienos moters žodžiai, kurie paprastai mane būtų suerzinę, visiškai nesukėlė neigiamų minčių. Vėliau draugė parašė, kad ta moteris jos pakalbinta priėmė Jėzų į savo širdį! Tai taip gražu!
Aš jaučiu, kaip viskas keičiasi su mano mintimis! Aš jaučiu, kad dabar mano gyvenimas tampa gražesnis! Aš supratau, kad demonas gudrus, bet Dievo meilė man ir mano meilė Jam padeda ir padės įveikti bet kokią negandą. Šlovė Viešpačiui! Aleliuja!​

APIE MUS

Klaipėdos Sekminių Bažnyčia 
"Gyvenimas ir Ramybė"

Tarnavimai vyksta:

Antradieniais 18.00 val.

Sekmadieniais 11.00 val.

Kontaktai

Minijos g. 2
Klaipėda, LT 91234. 
Email : gyvenimasirramybe@gmail.com

Tel.: +37063038872

Rekvizitai:

Dešimtinės ir paaukojimai

LT50 7300 0100 7501 1487

Bažnyčios pastorius

Jevgenijus Semčenko

Mus rasite:

 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas