Liudijimai

Liudijimai

2017 balandžio 26
2017 balandžio 20
2017 vasario 24
2016 vasario 29
2016 sausio 19

Kaip nugalėti onkologines ligas?

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

happy manRašau skęstantiems, kad Dievas pajėgus išgelbėti kiekvieną. Prieš du mėnesius į mane kreipėsi dukra dėl tėčio onkologijos. Supratau, kad paskutinė stadija - išplitimas limfoje. Kreipėsi ne dėl maldų, bet dėl papildų, kurie nukreipti prieš onkologines ląsteles, organizmo valymui ir imuniteto stiprinimui. Dabar suprantu, kad tai buvo Dievo planas, kad mes susitiktume.

Pagal onkologijos stadiją nurašiau žmogų, kurio nebuvau net mačiusi. Žinau, kad Dievas antgamtinis, mačiau daug stebuklų, bet maniau, kad tėtis jau silpnas, tačiau, atidariusi duris pamačiau gražų ir iš išorės sveiką vyriškį. Tik akyse gyvybės nebemačiau. Bandžiau pasakyti keletą sakinių, bet pasijutau tik „vargo guodėja“. Dievo Žodis sako, kad žmogus, tik vargo guodėjas, ten, kur tik Dievas begali padėti.

Po išsiskyrimo meldžiausi. Po keleto dienų antras neplanuotas susitikimas prie buto durų paduodant papildus. Jam besileidžiant laiptinės laiptais aš ištariau, kad prieš 10 metų man sakė, kad mirsiu, bet aš gyva ir dar stipresnė nei jaunystėje. Aš atidaviau save visą Jam, tarnauju Jam ir pasirinkau gyvenimą. Nes žodyje parašyta „AŠ PADĖJAU PRIEŠ TAVE GYVENIMĄ IR MIRTĮ, RINKIS GYVENIMĄ, KAD GYVENTUM“. Vyriškis pradėjo laiptais kilti į mano pusę. Pamačiau uždegtą VILTĮ GYVENIMUI, O NE MIRČIAI, ašaros liejasi rašant... Va raktas į gyvenimą, JO ŽODIS, Dievas yra ŽODIS. Dievas viską sukūrė Savo Žodžiu. Išgirdau iš vyriškio lemtingus žodžius: "man reikia pradėti tarnauti Dievui".

Po dešimties minučių pokalbio - atsiradome lyg danguje, supratome, kad abu jungia ta pati problema, bet aš jau pakilusi į savo stebuklo lygį. Dievas davė suvokimą, kad ir jam tai yra įmanoma. Bet svarbus momentas, atiduoti save visą Dievui, tarnauti Jam, o ne laikinai pasinaudoti Dievu, kad gautum tik išgydymą.

Po išsiskyrimo praėjus dviem valandom sulaukiau skambučio, su prašymu pasimelsti, nes mano tikėjimas pasirodė gyvas. Dar vienas tikėjimo žingsnis - maldos prašymas, nes beldžiančiam atidaroma. Išgydymo maldai buvo pajungta keletas bažnyčių, kur du ar trys Mano vardu, ten ir AŠ tarp jų sako Viešpats.

Ir dabar jau liudiju dangui girdint, kad prieš kelias dienas sulaukiau skambučio - pasidarė tyrimus ir praėjus tik 2 mėnesiams onkologinių tyrimų rodmenys iš 3 su dalimis, liko 0.08. Mano Dievas GYVAS ir palaimintas kiekvienas kuris pasitiki JUO.

Linkiu kiekvienam su Dievu pakilti į savo stebuklo lygį. Šaukis Jo ir Jis ateis į pagalbą. Išlaisvins, atgaivins, Jo našta lengva, jei jauti, kad tau sunku gyventi, vadinasi neši naštą pats, atiduok ją savo Kūrėjui. Jėzus ant kryžiaus užnešė visų mūsų ligas, parašyta: MANO ŽAIZDOMIS JŪS ESATE IŠGYDYTI. Tik turime tą pažadą pasiimti tvirtu tikėjimu.

Būkit palaiminti, moterys ir vyrai, meldžiu, kad Šventa Dvasia prisiliestų prie jūsų širdžių, nes tik Ji gali kurti mumyse visą naują.

APIE MUS

Klaipėdos Sekminių Bažnyčia 
"Gyvenimas ir Ramybė"

Tarnavimai vyksta:

Antradieniais 18.00 val.

Sekmadieniais 11.00 val.

Kontaktai

Minijos g. 2
Klaipėda, LT 91234. 
Email : gyvenimasirramybe@gmail.com

Tel.: +37063038872

Rekvizitai:

Dešimtinės ir paaukojimai

LT50 7300 0100 7501 1487

Bažnyčios pastorius

Jevgenijus Semčenko

Mus rasite:

 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas