Liudijimai

Liudijimai

2017 balandžio 26
2017 balandžio 20
2017 vasario 24
2016 vasario 29
2016 sausio 19

Pasitikėjimas savo jėgomis privedė prie panikos priepuolių

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

businesswoman using cell phone in office 1Stebuklai dar tik prasidėjo mano gyvenime! Su Jėzumi Kristumi gyvenu jau metus laiko. Ir stebuklai mano gyvenime pasireiškia dažniau, buvimą Jo šalia jaučiu kiekvieną dieną. Prieš metus laiko kol dar nežinojau, kad Viešpats gyvas šiandien ir rytoj ir per amžius, visada pasitikėdavau tik savo jėgomis, ir viltis dėdavau į kitus žmones. Apie dvasinį pasaulį nieko nežinojau, tik, kad Dievas yra. Koks Jis, nepažinojau. O žinios apie demonus man buvo kaip koks nesusipratimas.

Nuo vaikystės mane traukdavo burtininkavimai, horoskopai, chiromantijos. Vieną dieną atėjo griūtis finansinėje sferoje, šeimoje (vaikai sirgti dažnai pradėjo, barniai su vyru dėl finansų). Trumpai apibūdinsiu: mūsų įmonė į kurią investavome visą savo laiką 5 metus juodo darbo, šeimos finansus, bandydami savo žmogiškomis jėgomis sustiprinti, be banko paskolų, priartėjo prie bankroto ribos. Likome vieni su vyru su nepabaigtais darbais, skolose ir be darbuotojų.

Fiziškai išsekę, trys maži vaikai, viltis sudužusi dėl svajonės turėti savo verslą, būti nepriklausomiem. Ir ką daryti? Sėdžiu kabinete ir regiu regimomis akimis visišką žlugimą. Ir garsiai mąstau BANKROTAS! Ir dvasioje išgirdau mažą švelnų balsą: PASILIK! Nesutrikau, tai mane padrąsino pabandyti dar kartą - atidirbti skolas ir pradėti viską nuo pradžių. Nevertinau nei laiko - kiek man tai užtruks, kiek man kainuos mano sveikatos, kokį kelią turėsiu pereiti ir išgyventi. Pasiraitojau rankoves, ir vėl kibau į darbus. Dirbau iki paryčių, palikau vyrui vaikus, namus.

Važiuoju vieną naktį namo iš darbų ir garsiai kalbu su savimi (taip tą kartą galvojau, dabar tikrai žinau, kad šalia manęs sėdėjo Viešpats ir klausė) “Kaip norėčiau kam nors atiduoti rūpesčius, o pati su šeima atostogų važiuoti į šiltus kraštus”. Tą kartą taip saldu net burnoje pasidarė, bet iš karto priešas sugrąžino į realybę.

Dirbant vieną, antrą mėnesį - skolos po truputį dengiamos, tačiau mano fizinės jėgos dar labiau seko. Visus pinigus surydavo skolos, šeimoje chaosas dėl finansų, vaikai pradėjo dažnai sirgti, vyro sveikata pablogėjo ir galiausiai man prasidėjo panikos priepuoliai. Realiai mačiau, kad kovoju su DEMONAIS, nors apie tai nieko nežinojau, bet visose aplinkybėse aš juos regėdavau dvasinėmis akimis.

Ir vieną dieną pradėjau garsiai šauktis Dievo, kad Jis man duotų ramybę, kad aš nebegaliu taip daugiau gyventi. Šauksmas buvo iš dvasios, protas tam neprieštaravo.

Pirmas stebuklas buvo tai, kad atgailos maldą sukalbėjau iš karto nieko nežinodama, kokie turi būti žingsniai. Ir štai mano rankose Dievo žodis – Biblija. Aleliuja! Stebuklas, kad viduje pasijutau ramesnė. Viešpats išlaisvino iš visų demonų, kuriuos regėjau, kurie mane draskė, vyro sveikata sustiprėjo, vaikai nustojo sirgti. Šiandieną aš esu visiškai naujas žmogus, stipresnis negu buvau anksčiau, šiandieną aš turiu naują gyvenimą, gyvenimą su JUO ir JAME, ir gyvenimą apsčiai aprūpintą. Visus rūpesčius atidaviau į Jo rankas, sau nieko nepasilikau. Pasilikau tik sekti Juo. Ir čia kelionė nesibaigia, ji tik prasideda, kadangi Dievas moko šiandien kaip gyventi pagal Jo principus, Jo karalystėje, kad kiekviena diena būtų pergalėje!

Šlovė Viešpačiui už naują mane, už naują gyvenimą, o svarbiausia už tai, kad Jis pamilo mus ir atidavė už mus savo gyvybę, kad Jis nuplovė mūsų nuodėmes savo krauju, ir iškentėjo už mus visus skausmus paimdamas pergalę ant kryžiaus! Šlovė Viešpačiui per amžių amžius!

Violeta​

APIE MUS

Klaipėdos Sekminių Bažnyčia 
"Gyvenimas ir Ramybė"

Tarnavimai vyksta:

Antradieniais 18.00 val.

Sekmadieniais 11.00 val.

Kontaktai

Minijos g. 2
Klaipėda, LT 91234. 
Email : gyvenimasirramybe@gmail.com

Tel.: +37063038872

Rekvizitai:

Dešimtinės ir paaukojimai

LT50 7300 0100 7501 1487

Bažnyčios pastorius

Jevgenijus Semčenko

Mus rasite:

 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas