Liudijimai

Liudijimai

2017 balandžio 26
2017 balandžio 20
2017 vasario 24
2016 vasario 29
2016 sausio 19

Ar vaikinas užpildo tuštumą?

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

sad girl in snow 2Tikėjau Dievu, nes mano mama tikėjo. Ji rodydavo pavyzdį. Tačiau šeimoje jaučiausi nesuprasta, todėl palaikymo pradėjau ieškoti kitur. Vyliausi, kad susiradus vaikiną, būsiu suprasta....

Na, radau aš jį, bet kartu nutolau nuo Dievo. Pradžioje viskas klostėsi gerai: gavau dėmesio, paramą, užuojautos... Atrodė, kad viskas klostėsi puikiai, kol neprasidėjo tikrasis gyvenimas. Vaikinas pradėjo vis daugiau vartoti alkoholio. Po truputį tapo agresyvesnis, o vėliau pasitaikydavo, kad pakeldavo ranką prieš mane... Net išbėgdavau iš namų, kad tik galėčiau paskambinti mamai ir išlieti savo skausmą. Ji mane visada išklausydavo ir verkdavo kartu su manimi.

Artimieji ragino sugrįžti pas Dievą. Iki šiol pamenu, kaip įkyriai klausinėdavo: „Ar myli Dievą?“. Visada tylėdavau, nes pati abejojau savo atsakymu. Maniau, kad viskas susitvarkys savaime. Deja, situacija tik dar labiau pablogėjo: buvo tik dar daugiau barnių, daugiau nesutarimų ir dar daugiau smurto.

Kai jaučiausi įskaudinta, susimąstydavau kartas nuo karto apie Dievą, kol laikui bėgant supratau, kad be Dievo – niekaip. Pradėjau vėl lankyti bažnyčią, bet situacija tik dar labiau paaštrėjo. Nežinojau, kas toliau manęs laukia, nors ir kilo daug abejonių, giliai širdy tikėjau, kad viskas pasikeis. Po kelių metų vyras išvyko kuriam laikui į užsienį. Maldų ir pasninkų dėka, jis pradėjo keistis. Dabar jis vis daugiau ir daugiau priima Dievą į savo širdį ir net kartu žiūri pamokslus.

Nors vis dar kovoju ir ne visada būna lengva, tvirtai tikiu Dievo pažadu, jog pradėtą darbą Jis užbaigs. Šiuo liudijimu noriu įkvėpti tuos, kurie laukia stebuklo. Nenustokit tikėti ir pasitikėti Jo žodžiu, Jo pažadais. Ne visada bus lengva, bet kaskart pergalė bus arčiau. Net kai padarom neteisingus sprendimus, Jis išlieka mums maloningas. O jums linkiu visada pasirinkti teisingai.

APIE MUS

Klaipėdos Sekminių Bažnyčia 
"Gyvenimas ir Ramybė"

Tarnavimai vyksta:

Antradieniais 18.00 val.

Sekmadieniais 11.00 val.

Kontaktai

Minijos g. 2
Klaipėda, LT 91234. 
Email : gyvenimasirramybe@gmail.com

Tel.: +37063038872

Rekvizitai:

Dešimtinės ir paaukojimai

LT50 7300 0100 7501 1487

Bažnyčios pastorius

Jevgenijus Semčenko

Mus rasite:

 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas