Liudijimai

Liudijimai

2017 balandžio 26
2017 balandžio 20
2017 vasario 24
2016 vasario 29
2016 sausio 19

Susirasti darbą, butą, vietą darželyje – su Dievu viskas įmanoma!

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

 seima su namuEsame jauna šeima, turime nuostabų sūnelį. Kaip dauguma žino, pati "bendro lizdo" kūrimosi pradžia – nėra lengva. Tačiau mes paskyrėme savo gyvenimus, savo šeimą Dievui. Pamilome Viešpatį visa širdimi ir atsidavėme į Jo rankas. Dievas ištikimas savo žodžiui, jis aprūpina mūsų šeimą, net atrodo netikėčiausiose situacijose Jis parodo savo didybę, galybę ir meilę mums.

Biblijoje parašyta: 1 Korintiečiams 2:9 “Bet skelbiame, kaip parašyta: “Ko akis neregėjo, ko ausis negirdėjo, kas žmogui į širdį neatėjo, tai paruošė Dievas, tiems kurie Jį myli.”

Kadangi nesenai baigiau studijas (vyras dar studijuoja), bandžiau įvairiausiuose mokymosi institucijose gauti muzikos mokytojos darbą. Tačiau visos darbo vietos užimtos, visi aplinkiniai sakė – neįmanoma rasti darbo su tokia specialybe, reikės tau persikvalifikuoti...

Vaiką bandžiau užrašyti į darželį, tačiau taip pat sulaukiau atsakymo, jog vietos visos užimtos...

Su vyru ieškojome buto nuomos, tačiau nieko tinkamo neradome...

Kai atrodo viskas taip beviltiška, Viešpats niekada neliks abejingas tiems, kurie Jį myli visa širdimi. Mes su vyru nesupanikavome, bet vis meldėmės Viešpačiui, kad Jis sutvarkytų mūsų gyvenimą pagal Jo valią.

Nepatikėsite, viskas įvyko taip stebuklingai per vieną savaitę! Netikėtai radome nuomotis idealiai suremontuotą butą už prieinamą kainą, darželio direktorė mane asmeniškai pakvietė dirbti su vaikais muzikos pedagoge ir mano vaikas tame pačiame darželyje gavo vietą! Ir dar, nuo namų iki darbo man 5 min kelio! Argi Viešpats nenuostabus? Geriau net nebūčiau pagalvojusi ar sugalvojusi, kaip Viešpats aprūpina ir kokius stebuklus daro mūsų gyvenime.

Ir tai ne pirmas ir ne paskutinis stebuklas mūsų gyvenime. Ačiū, Tau, Dieve!

APIE MUS

Klaipėdos Sekminių Bažnyčia 
"Gyvenimas ir Ramybė"

Tarnavimai vyksta:

Antradieniais 18.00 val.

Sekmadieniais 11.00 val.

Kontaktai

Minijos g. 2
Klaipėda, LT 91234. 
Email : gyvenimasirramybe@gmail.com

Tel.: +37063038872

Rekvizitai:

Dešimtinės ir paaukojimai

LT50 7300 0100 7501 1487

Bažnyčios pastorius

Jevgenijus Semčenko

Mus rasite:

 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas