Liudijimai

Liudijimai

2017 balandžio 26
2017 balandžio 20
2017 vasario 24
2016 vasario 29
2016 sausio 19

Kai nežinai, kur eiti, Jis žino

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

Viktorijos liudijimas 12Kai baigiasi 12 klasė, turbūt kiekvienas abiturientas ima šiek tiek nerimauti dėl savo ateities ir iškyla pagrindinis klausimas – kur stoti? Ne išimtis buvau ir aš. Nors šis klausimas mane aplankė kiek vėliau, kadangi jau žinojau, kur stosiu. Buvau tokia užtikrinta, kad įstosiu į Klaipėdos universitetą mokytis lietuvių filologijos, kad iš 10 galimų vietų parašiau tik į 1 – nemokamą vietą beveik nedvejodama, kad ten pateksiu.

Deja, nepatekau. Buvau nemaloniai nustebus, nuliūdau, bet su ašaromis veide prisiminiau – juk Dievo planų nežinosi. Šiek tiek nurimau. Bet širdy vis tiek buvo tas nerimas ir nežinomybė – ką daryti toliau? Nelabai žavėjo mintis metus praleisti tuščiai.

Praėjus keliolikai dienų, važiavau į krikščionišką konferenciją, kely kalbėjau su seserimis Jėzuje Kristuje, aptarėm mano situaciją ir viena iš seserų man pasiūlė mokytis profesinėje mokykloje. Jei atvirai, profesinės mokyklos man nebuvo prie širdies. Net turėjau didžiulį stereotipą prieš „profkes“. Grįždama namo svarsčiau: jei Dievo valia, kad ten mokyčiaus, tuomet lai pasako tą pačią dieną, kad įstojau.

Atėjau, viską užpildžiau, dar pavaduotoja pridūrė, kad yra nemokamas šokių būrelis (o man šokti labai patinka), direktorius maloniai sutiko ir pasakė “Na tai iki rugsėjo 1-osios.“ Tai buvo patvirtinimas, kad man reikėjo čia stoti. Įstodama ten, buvau gausiai palaiminta. Mokslai sekėsi puikiai, turėjau mokytojų palankumą, kur tik nedalyvavau, lankiau šokius... Keliavom į Vilnių, Kretingą, Rygą ir kitus Latvijos miestus... Ir turėjau didžiulę galimybę išvykti į Londoną, skristi pirmąkart lėktuvu ir dar parsivežti naujų rūbų... Buvau apsčiai palaiminta. Be to, pabaigiau mokslus su pagyrimu, kaip ir labai norėjau, ir gavau puikų darbą prestižiniame viešbuty. Dievas yra toks geras, toks maloningas. Ką belieka mums daryti – tai pasitikėti Juo, visas viltis dėti tik į Jį ir... Dėkoti Jam už tai, ką Jis padarė, ką daro ir ką dar darys mūsų gyvenimuose. Ačiū mūsų karalių Karaliui ir viešpačių Viešpačiui...

Viktorija

APIE MUS

Klaipėdos Sekminių Bažnyčia 
"Gyvenimas ir Ramybė"

Tarnavimai vyksta:

Antradieniais 18.00 val.

Sekmadieniais 11.00 val.

Kontaktai

Minijos g. 2
Klaipėda, LT 91234. 
Email : gyvenimasirramybe@gmail.com

Tel.: +37063038872

Rekvizitai:

Dešimtinės ir paaukojimai

LT50 7300 0100 7501 1487

Bažnyčios pastorius

Jevgenijus Semčenko

Mus rasite:

 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas