Liudijimai

Liudijimai

2017 balandžio 26
2017 balandžio 20
2017 vasario 24
2016 vasario 29
2016 sausio 19

Ką veikia Dievas, kai miršta artimieji?

Narių vertinimas: 4 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

o GRANDMOTHER facebook

Paguodos laiškas visiems netikintiems ir ieškantiems. Rašau TAU, tau, kuris neigia, atmeta, gyvena, yra geras žmogus, visada prisisega saugos diržą ir praleidžia moteris pirmas, paneša pirkinius, be didesnio skaudulio muša savo vaiką, tyliai sėdi prie televizoriaus, verkia dėl mirusio šuns, tau, kuris mano, kad žino – ką veikia Dievas, kada miršta artimieji.

Skausmas, savigaila, o kaip gi AŠ. Ko sugalvojai mane palikti? Na taip, amžius...

Bet dabar apie ją. Apie amžiną atilsį... mano močiutę. Vis dar netariu „amžiną atilsį“, kai ją prisimenu balsu. Nes man ji gyva. Vis dar labai gyva. Nors žinau, kad tikrai nebuvau tobula anūkė, nustojau gvildenti šią temą. Kaip sako pamokslininkė Džois Majer – „laikas nulipti nuo arklio, jeigu jis jau 10 metų miręs“.

Mano močiutė visą gyvenimą buvo labai aktyvus žmogus. Užaugino du vaikus, su mano seneliu turėjo pirmąją Klaipėdoje motorinę valtį. Labai mėgo pasakoti apie senelį, kaip anas su draugu nudažė kaimyno ožką it zebrą, dar buvo įsitikinusi, kad praeitame gyvenime buvo vokietė ir dėl to labai lengvai išmoktų vokiečių kalbą, o va anglų jau ne. Visada perjungdavo televizijos kanalą, kai filme pamatydavo vaidinant juodaodį, kepdavo nepakartojamus sausainius ir šiaip labai skaniai gamino. Nuoširdžiai mylėjo augalus ir sodą. Vienu metu turėjo jų net du. Beje, bandeles kepdavo ir sirgdama parkinsonu, ir tiesa pasakius, ne visada ateidavome jų visai šviežių pasiimti... Gyvenimas juk greitas dalykas.

Mano močiutė buvo žmogus, kuriam „myliu ir atleisk“ – buvo labai dažni žodžiai. Dažnai kartodavo, kad kaip skauda įsipjovus bet kurį pirštą, taip ir myli ji mus visus vienodai. Turbūt nebuvo vaikiško spektaklio, į kurį su močiute ir tėčiu nebūtume nuėję. Ji man dar būnant vaikui papasakojo apie tai, kad Dievas nebaudžia, nusibaudi, kai darai nuodėmes. Pamenu, vėliau per tikybos pamokas pabijojau kelti šį klausimą, kuomet sena mokytoja su aktyviai judančiu dideliu pilvu grėsmingai aiškino, kad „jau jeigu KĄ, tai Dievas kaip reikiant įkrės!“. Dar močiutė man papasakojo, kad turiu angelą sargą, kurio be apsaugos dar galiu prašyti ko noriu. Dažniausias mano noras būdavo – kad mokytoja nepakviestų manęs prie lentos, prašau prašau prašau... Veikdavo! Kai bijojau mirti, ji man sakė, kad jau iki mano senatvės tikrai sukurs kokį šaldymo aparatą, kuriame kaip kapsulėje galėsiu sušalti ir atšilti vos panorėjus...

Po dešimties metų gyvenimo su parkisonu. Kartą pati su ramentu nuėjo iki parduotuvės, sunkiai susirinko reikalingų produktų ir prie kasos prisiminė, kad dar nepasiėmė grietinės. Nuklebenkščiavo jos, o grįžusi – savo sunkiai surinkto krepšelio neberado – salės darbuotoja paėmė, nes manė, kad kažkas jį tiesiog paliko... Mano močiutė iki pat laiko žemėje pabaigos išliko kovotoja. Ji dar maždaug pusantrų metų iki ... pati siuvo man užuolaidas. Susitarusi su savo drebančia ranka išnaudojo savo aktyvumo laiką (kurio per dieną turėjo apie 3 val.) man.

Po savo įtikėjimo ėmiau kalbėtis ir su močiute. Kalbėjomės apie daug ką, tačiau niekada nebuvau tikra, ar ji mane supranta, ar girdi mano žodžiuose Dievo žinią. Praėjo laikas. Ji atsidūrė slaugos ligoninėje.

Atėjo laikas, kai gydytojai pasakė – šiąnakt. Bet, tą patį vakarą susirinkome į grupelę ir paprašiau aktyvios maldos, nes jaučiau, kad kažkas labai ne taip. Meldėmės. Ir įvyko savotiškas stebuklas, kurio prasmės nesupratau iki pat sekmadienio. Per tas dienas močiutė nebeištarė nė žodžio. Kvėpavo sunkiai, nes dėl negalėjimo praryti vaistų nuo parkinsono užspazmavo ryklę, sulyso dar labiau. Bet akys vis dar reagavo į šviesą. Kiekvieną dieną po du kartus užeidavome pas ją. Visą laiką prie jos budėjo sūnus ir dukra. Artimiausi giminės ėjo atsisveikinti. O aš nutariau, kad nevalia sustoti. Kiekvieną kartą atėjusi kalbėjau jai malonius dalykus, kalbėjau, kad Jėzus jos nepaliko, kad šauktųsi Jo. Žinote ką? Po grupelės maldos pasakiau jai žiūrėdama į akis, kad bažnyčia už ją meldžiasi ir ji vienintelį kartą pabandė man atsakyti! Man tai buvo didelis ženklas, kad ji viską girdi. Ėmiau dar uoliau veikti. Dar sykį perskaičiau jai į ausį atgailos maldą ir pan.

Atėjo sekmadienio vakaras. Krepšinio čempionato vakaras. Priėjome su vyrų prie pastoriaus ir pasimeldėme padėję rankas ant servetėlės (simbolio, su kuriuo keliauja malda pas kitą žmogų). Su vyru iškart nuvykome į ligoninę. Išvariau visus iš palatos ir ėmėme melstis – taip, kaip meldėmės su pastoriumi – prašėme arba stebuklingo prikėlimo be ligos arba išgelbėjimo.

Vos pabaigėme melstis ir išėjome iš slaugos ligoninės... Ji iškeliavo į gražiausią savo gyvenimo kelionę. Tik po kurio laiko suvokiau, kas nutiko grupelėje – mes išmeldėme malonę. Malonę mano močiutei, mano didžiausiam žmogiškos kovos ir atkaklumo pavyzdžiui – malonę nusimesti ligos sukaustytą kūną ir keliauti pas Jį.

Kaip galiu būti tikra? Dievas man parodė. Sapne. Buvau svečiuose – su močiute ėjome per žaliuojančias lankas, kopėme į kalną, ji vis mėtė nuo savęs pleistrus, lengvu ir sveiku žingsniu ėjome kartu į kalną. Ji pasakojo, kad turi savo namą, sodelį, kuriame gali auginti visa, ko nori, kad jai čia labai gera, sakė, kad buvo „tai progai“ pasisiuvusi sijoną, kiek švelniai paburbėjo, kad kokią ten violetinę suknelę jai užvilkome, na bet tiek jau to. Ėjome į kalną, kur futbolą žaidė daug jaunimo, kur ore tvyrojo atsipalaidavimas, džiaugsmas, ramybė, vasara. Amžina nuostabi vasara. Ji labai laiminga gavusi Jo malonę.

Rom 5:2 per kurį tikėjimu pasiekiame tą malonę, kurioje stovime ir didžiuojamės Dievo šlovės viltimi.

V.G.

APIE MUS

Klaipėdos Sekminių Bažnyčia 
"Gyvenimas ir Ramybė"

Tarnavimai vyksta:

Antradieniais 18.00 val.

Sekmadieniais 11.00 val.

Kontaktai

Minijos g. 2
Klaipėda, LT 91234. 
Email : gyvenimasirramybe@gmail.com

Tel.: +37063038872

Rekvizitai:

Dešimtinės ir paaukojimai

LT50 7300 0100 7501 1487

Bažnyčios pastorius

Jevgenijus Semčenko

Mus rasite:

 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas