Liudijimai

Liudijimai

2017 balandžio 26
2017 balandžio 20
2017 vasario 24
2016 vasario 29
2016 sausio 19

Dievas veikia stebuklingomis aplinkybėmis

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Dievas veikia Viskas prasidėjo tuomet, kai su kolegomis aptikome klaidą. Kadangi įmonės veikla susijusi su pardavimais mugių vietose, tai vietos įvairiose mugėse užsakomos kiek įmanoma anksčiau.

Atsitikimas buvo štai koks: dėl nesusipratimo likome be prekybos vietos Jūros šventės mugėje. Tragedija? Ne. Tačiau, jau kuris laikas planavome ten būti ir kiekvienas planavome tyliai, bet užtikrintai.

Likus maždaug dvejoms savaitėms iki mugės pasikalbėjome ir pasirodė, kad nenusiuntėme dokumentų ir išvis nepateikėme noro ten dalyvauti. Už galvos griebtis jau buvo vėlu. Teko greitai mąstyti, kaip vis tik ten patekti.

 Ko tik nebandėm. Susiradome žmogų asmeniškai pažįstantį Jūros šventės direktorių, vėliau bandėm kalbėtis su mugę kuruojančiu asmeniu. Nieko. Esą vietos išgraibstytos jau seniai ir niekuo padėti neįmanoma. Pradėjome galvoti, kaip čia įsikūrus prie kokios kavinės, kurių savininkus taip pat pažįstame. Tačiau laikas bėgo, o apsvarstyti variantai nedžiugino.

Likus savaitei iki Jūros šventės mugės kolegos išsiruošė į Žagarės Vyšnių festivalį (Žagarės miestelyje, maždaug du šimtai kilometrų nuo Klaipėdos).

Kol kolegos prekiavo, sekmadienį nusprendžiau paaukoti tarnavimo metu ir paprašyti Dievo, kad išspręstų šį klausimą, nes niekaip neradau ramybės po šitokio nesusipratimo ir jaučiau, kad darbas neatliktas iki galo.

 Supratau, kad tai tikrai nėra pasaulio pabaiga, tačiau man tai buvo labai svarbu, nes tai dalis mano darbo, kurį man labai patinka atlikti gerai.

 Kadangi puikiai suvokiau padėties rimtumą ir terminus, beliko tikėtis tik Dievo malonės, nes “žmogiškai” to išspręsti buvo nebeįmanoma. Po sekmadieninės maldos ir paaukojimo pavyko šiaip ne taip nusiraminti ir nebeieškoti atsakymo, o laukti kol jį pasufleruos Jis.

Pirmadienis. Netikėtai gaunu skambutį,  kuris privertė verkti iš džiaugsmo ir susižavėjimo. Skambina kolegė, kuri savaitgalį prekiavo Žagarės vyšnių festivalyje: „Šalom. Beje, mes jau turime vietą Jūros šventės mugėje. Nebesirūpink. Atsipalaiduok. Prie mūsų Žagarėje priėjo vyras. Apžiūrėjo, išbandė prekes ir sako „O jūs būsite Jūros šventėje?”. Atsakėm, kad neturime vietos, o šis ir sako „O norite? Jums vieta bus”. Sakom – taip. Ir ką tu galvoji? Gavome gerą vietą ir net pigiau negu planavome. “

Po šio skambučio galvoje skambėjo tik susižavėjimo žodžiai. Nieko sau, pamaniau, Dievas didis ir nuostabūs Jo darbai.

2 Kor 12:12 Jūsų akyse pasitvirtino tikro apaštalo žymės: kantrybė, ženklai, stebuklai ir galingi darbai.

 V.G.

APIE MUS

Klaipėdos Sekminių Bažnyčia 
"Gyvenimas ir Ramybė"

Tarnavimai vyksta:

Antradieniais 18.00 val.

Sekmadieniais 11.00 val.

Kontaktai

Minijos g. 2
Klaipėda, LT 91234. 
Email : gyvenimasirramybe@gmail.com

Tel.: +37063038872

Rekvizitai:

Dešimtinės ir paaukojimai

LT50 7300 0100 7501 1487

Bažnyčios pastorius

Jevgenijus Semčenko

Mus rasite:

 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas