Liudijimai

Liudijimai

2017 balandžio 26
2017 balandžio 20
2017 vasario 24
2016 vasario 29
2016 sausio 19

Dievas prisimena, net kai pamiršti tu

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Dievas prisimena Keistai nuostabus mūsų gyvenimas. Ir tik nereikia sakyti, kad man vienai taip „susigalvojo“. Gyvenimas su Dievu – kelionė pilna įspūdžių ir stebuklų net „menkiausiuose“ dalykuose. Bet tradiciškai – apie viską nuo pradžių.

Atėjo laikas įsirengti miegamąjį. Kaip civilizuoti žmonės susėdome visa šeima, suplanavome biudžetą ir pirmyn į turą po parduotuves. Pirmas išbandymas atėjo renkantis. Nebuvo lengva, nes pasirinkimas labai ribotas.

Atrodytų eilinis klausimas su nuspėjamu scenarijumi. Logika ir skaičiavimas nuolat kovojo su jausmais „ką vis tik jaučiu dvasioje“...

Po poros dienų paieškos maratono, katalogų peržiūrų bei visų pliusų ir minusų dėliojimo štai – prieš akis lova! Lova, kuri patinka ir tinka. Tiek spalva, tiek stilius, tiek bendra išvaizda, net čiužinys maloniai pritaikytas. Tiesiog labai norisi ją turėti namuose, miegoti ant kokybiško baldo! BET... Paskaičiuojame, kad ne viskam neužtenka.

Išvažiuojame iš parduotuvės pagalvoti. Apie ką? Apie „nusimatyto biudžeto“ kuždamą – „eeeej, ar gali sau tai leisti? Juk pažiūrėk, gali ir pigiau ką išsirinkti ir dar žiūrėk, kiek tada prisipirktum dar daugiau pigių daiktų“... ir galėtum pildyti savo sandėlį be pabaigos...

 Ir žinote ką? Mano pakeliui prie Dievo esantis vyras staiga ima ir pareiškia: „Juk mes Dievo vaikai, ar ne? Tai ką negalim sau leisti tos lovos?“. Apsuka automobilį ir neilgai trukus pirkinys jau „įteisintas“.

 Tą pačią dieną lovą pristato į namus. Sumontuoja. Stovim, grožimės. Truputį baugoka (o kaip dabar bus su tomis visomis spintomis?! Kurių „biudžetas“  visiškai išnaudotas). Bet aj...

 Nuveju visas baimes ir prisėdu. Ir staiga įvyksta stebuklas. Suvokiu (nors parduotuvėje tikrai buvau prisėdusi ir atsigulusi ant jos), kad Dievas ramioje aplinkoje, tyloje man apreiškė – sėdžiu ant aukštos lovos. Ant aukštos lovos! Kokios norėjau jau ne pirmus metus ir jau buvau labai gerai užmiršusi, kad apskritai apie tokią svajojau ir kaskart keliaudama, jeigu viešbutyje kur aptikdavau aukštą lovą, visą laiką dūsaudavau, kaip pati tokios norėčiau.

Beveik apsiverkiu iš džiaugsmo, kokią dovaną man įteikė Dievas! Dievas, kuris nepamiršo, bet sulaukė geriausio momento, kai tokiam baldui yra apsčiai vietos, kai širdis žino, iš kur ateina palaiminimai, iš kur ateina gėris ir džiaugsmas. Dievo dėmesys smulkmenoms – žavingas. Jis stebina tada, kai mažiausiai tikiesi.

 Fil 4:6 Niekuo per daug nesirūpinkite, bet visuose reikaluose malda ir prašymu su padėka jūsų troškimai tesidaro žinomi Dievui.

 P.S. Rezultatas – investicija su Dievo paraginimu – neatnešė jokių nuostolių. Taip, kitų baldų teko truputį palaukti, bet nusipirkome viską, ko tik reikėjo ir dėl nieko neteko aukoti nei skanaus maisto, nei dar ko.

V.G.

APIE MUS

Klaipėdos Sekminių Bažnyčia 
"Gyvenimas ir Ramybė"

Tarnavimai vyksta:

Antradieniais 18.00 val.

Sekmadieniais 11.00 val.

Kontaktai

Minijos g. 2
Klaipėda, LT 91234. 
Email : gyvenimasirramybe@gmail.com

Tel.: +37063038872

Rekvizitai:

Dešimtinės ir paaukojimai

LT50 7300 0100 7501 1487

Bažnyčios pastorius

Jevgenijus Semčenko

Mus rasite:

 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas