Liudijimai

Liudijimai

2017 balandžio 26
2017 balandžio 20
2017 vasario 24
2016 vasario 29
2016 sausio 19

Dievui rūpi mūsų maži rūpesčiai

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

mazi rupesciai 1 Pt 5:7 Paveskite Jam visus savo rūpesčius, nes Jis jumis rūpinasi.

Žinote, kartais mes prisimename Dievą tik tada, kai ištinka kažkas reikšmingo: sunki liga, labai sudėtinga finansinė padėtis ir kitos panašios situacijos. Prisiminkim – Dievas geras ir Jam rūpi ir smulkmenos, iš kurių susideda visas mūsų gyvenimas. Kaip aš tai supratau?

Su vyru kuris laikas remontuojame butą. Vienas iš sudėtingiausiai organizuojamų darbų buvo grindų betonavimas. „Sudėtingiausiai “, nes dalyvauja daug žmonių: betonuotojai, žvyro vežėjas, senų grindų išvežėjas, kaimynai, kurie tą dieną turėtų nestatyti automobilių tam tikroje kiemo atkarpoje, nes žvyro vežėjas (su savo labai negabaritiniu sunkvežimiu) turi įvažiuoti iki kiemo galo.

Taigi, viena rimčiausių užduočių buvo – kaimynų geranoriškumas patraukiant automobilius, kurių paprastai pristatomas pilnas kiemas.
Pasimeldėm su vyru, parašėm informacinį tekstą, iškabinom ant laiptinių durų. Ir dar po sekmadieninio tarnavimo priėjome prie pastoriaus pasimelsti, žodžiu, „išnaudojom visas meldimosi galimybes“.

Pirmadienis – diena prieš betonavimą. Atkeliaujame į kiemą, o ten stovi ne namo gyventojo, bet kažkokio latvio automobilis. Pirma mintis – latviai lietuviškai neskaito ir žinoma, į galvą jau norėjo prasibrauti abejonės. Tačiau laiku susigriebėm ir nusprendėm nepanikuoti.

Ir štai antradienį, betonavimo dienos rytą, kieme nebuvo nė vieno automobilio. Kur kaimynai „nukišo“ savo transporto priemones iki šiol neaišku. Vienas jų pasipiktinęs išėjo iš laiptinės ir bandė aiškinti „kaip aš čia jau penkiasdešimt metų gyvenu, kas čia per dalykai, kur man tada automobilį statyti?“, bet nepaisant to trumpo paburnojimo, jo automobilio kieme nebuvo. Nors ir nenorom, bet patraukė savo automobilį iš kiemo.

Visas betonavimas praėjo labai palaimintai.

Dievas geras ir Jam rūpi. Rūpi kiekviena smulkmena, kuri mums tuo metu yra svarbi. Nesakau, kad reikia susikoncentruoti į praeinančius dalykus, bet manau, kad Dievas nori mums padėti tvarkytis ir mūsų buityje, be kurios negalime gyventi. Juk kai kurie dalykai tarnauja būsimam dideliam tikslui t. y. kasdienės smulkmenos, be kurių negalime judėti toliau. Galiausiai tai ir sudaro mūsų gyvenimo pilnatvę.

V.G.

V.G.

APIE MUS

Klaipėdos Sekminių Bažnyčia 
"Gyvenimas ir Ramybė"

Tarnavimai vyksta:

Antradieniais 18.00 val.

Sekmadieniais 11.00 val.

Kontaktai

Minijos g. 2
Klaipėda, LT 91234. 
Email : gyvenimasirramybe@gmail.com

Tel.: +37063038872

Rekvizitai:

Dešimtinės ir paaukojimai

LT50 7300 0100 7501 1487

Bažnyčios pastorius

Jevgenijus Semčenko

Mus rasite:

 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas