Liudijimai

Liudijimai

2017 balandžio 26
2017 balandžio 20
2017 vasario 24
2016 vasario 29
2016 sausio 19

Netrukdyk Dievui daryti savo darbo

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

netrukdyk DievuiEsame tokie Dievo kūriniai, kuriems visada kažko reikia. Ir, manau, Dievas tyčia taip mus sukūrė, kad jam melstumėmės ir nuolatos būtume priklausomi nuo jo malonės. Juk ne veltui Filipiečiams 4:6 parašyta: „Niekuo nesirūpinkite, bet visuose reikaluose malda ir prašymu su padėka jūsų troškimai tesidaro žinomi Dievui“.

Gyvenau pas savo seserį ir jos vyrą. Buvo praėjęs gal mėnuo, kaip įtikėjau į Gyvąjį Dievą – išpažinau Jėzų Kristų savo gyvenimo Viešpačiu.

Tai buvo nelengvas mano gyvenimo periodas: visiškai naujas darbas, neakivaizdinės studijos, praktika ir čia dar supratimas, kad gyvenimas, kurį anksčiau gyvenai nebuvo teisingas. Taip pat sesei buvo gimusi mergytė. Dukterėčiai buvo beveik septyni mėnesiai, tad dažna naktis būdavo išties triukšminga ir varginanti... Žinoma, man sesuo su vyru nieko nestokojo, buvo labai dosnūs, geri ir rūpestingi, tačiau esame suaugę ir suprantame, kad šeimai reikia privatumo, o ypač privatumo ir ramybės reikėjo man pačiai. Nusprendžiau, kad jau laikas ieškoti buto.

   Taigi buvau neseniai įtikėjusi į Dievą, todėl mėginau maldoje Viešpaties paprašyti buto. Dabar prisiminus tą maldą galiu drąsiai sakyti, kad neprašiau, o verkšlenau aš to buto... Kokį mėnesį laiko niekas nepasikeitė – nei aš rimtai ieškojau buto, nei Dievas atsakė į mano maldą.

   Kartą per vieną pamokslą pastorius paaiškino kas yra kokybiška malda, kaip reikia melstis: šlovinti, atgailauti už nuodėmes, ramiai su prašymu pasakyti Dievui, ko tau reikia ir tikėti – nė kiek neabejoti, kad gausi ir padėkoti. Taip ir padariau. Pakeičiau maldą, išsakiau Dievui, kad reikia vieno kambario buto Klaipėdos centre, netoli darbo ir universiteto, ne daugiau 350 Lt per mėnesį. Ne gana to intensyviai diena iš dienos ėmiau ieškoti buto internete. Problema buvo ta, kad visus skelbimus kontroliavo agentūros ir ne taip paprasta būdavo gauti elementarią informaciją apie butą. Kartą pamačiau skelbimą tokio buto, kokio norėjau. Jis buvo agentūros. Pagalvojau, kad laikas žengt žingsnį ir vykti į agentūrą tartis. Dabar prisiminus, labiau vyliausi, kad tai yra TAS mano butas... Agentūra, žinoma, turėjo savo tvarką: mokestis, sąrašas ir tavo rūpestis kaip ir kada susitarti su butų šeimininkais dėl apžiūrėjimo (ir nesvarbu, kad kai kurių butų jau seniausiai niekas nebenuomavo).

   „Bendradarbiavimas“ su agentūra buvo begalinės kantrybės, stiprybės ir ryžtingumo reikalaujantis iššūkis. Pokalbių metu butų savininkai mane apšaukdavo, kam čia skambinu, nes jokio buto nenuomoja, arba išvadindavo vargše, kad viena pati neįstengsiu išsimokėti, apkaltindavo, kad su manimi bus tik problemos (nesvarbu, kad skambindavau tik sužinoti informacijos, kokios nuomos sąlygos), o jeigu kartais ir pavykdavo susitarti dėl apžiūros, tai nuvykus paaiškėdavo, kad butas jau išnuomotas. Sukildavo neviltis, isterija, liūdesys, dingdavo tikėjimas... Iškilo eilinis svyruojančio tikėjimo klausimas: „kodėl man, Dieve, už ką, juk meldžiuosi tau pagal rašto eilutes „prašykite ir jums bus duota“...

   Iki sutarties su agentūra nutraukimo buvo likusi savaitė. Buto – nėra. Kaip tik susirinkome namų grupelėje pas vieną krikščionių šeimą, ir aš juokaudama užklausiau, gal kas nuomoja butą. Viena moteris atsako, kad jos mama miesto centre baigia remontuoti 1 k. butą, tačiau jau vienai porelei yra pažadėtas. Nebent jie atsisakytų. Man užteko išgirsti, kad butas yra, toks kokio meldžiau, na tik nuomos kainos dar nežinojau, tačiau tikėjimas, visos viltys, visas troškimas jau buvo ten, tame dar nematytame bute. Ir vieną vakarą meldžiuosi ir prašau: „Dieve, matai šią situaciją, matai mano troškimą, kreipiuosi į Tave, nes tu esi Visagalis, prašau, kad tas butas būtų man, kad nuomos kaina nebūtų didesnė nei 350 Lt. Tebūna Tavo valia.“ Pasimeldžiau ir palikau šitą reikalą Dievo rankose.

   Po nepilnai dviejų savaičių, gaunu skambutį, su klausimu ar vis dar domintų butas, nes ta porelė jo atsisakė. Susitarėme, kad kitą dieną jį apžiūrėsiu. Ir mintyse pradedu džiaugsmingai dėkoti Viešpačiui už šį įvykį.

   Nuvykau apžiūrėti buto ir vos tik įėjau pasakiau: „Laba diena, tinka, noriu, kraustausi.“ Tačiau pats nuostabiausias dalykas įvyko tada, kai savininkė pasakė nuomos kainą – 350 Lt. (lygiai tiek, kiek meldžiau), kai supratau, kad iki darbo 8 min., o iki universiteto apie 15 min. kelio pėsčiom (būtent taip, kaip prašiau Dievo).

   Vėliau aš suvokiau, kaip reikia melstis ir bendrauti su Dievu, kad Jis išgirstų. Dabar suprantu, kad viskas užsitęsė tiek ilgai, nes aš įsivaizdavau, kad įtikėjus į Dievą, Jis man viską ant lėkštutės atneš, kur beeičiau viskas savaime susitvarkys, man tereikia būti krikščione ir šaukti „Aleliuja“, o Tu tik duok. Nepiešk Dievui plano, kaip Jis turi išpildyti tavo prašymą, nes tada kainuos, tu eikvosi laiką ir energiją. Dievas gali viską sutvarkyti per vieną pokalbį, vieną susitikimą ir be jokio tarpininkavimo mokesčio.

   Jei kažkas tau neišeina ar negauni ko prašai, nekaltink Dievo, o nusižemink ir atsiprašyk Jo, nes Dievas – gyvas, ištikimas, geras, Jo malonė ir meilė mums yra beribė ir amžina.

APIE MUS

Klaipėdos Sekminių Bažnyčia 
"Gyvenimas ir Ramybė"

Tarnavimai vyksta:

Antradieniais 18.00 val.

Sekmadieniais 11.00 val.

Kontaktai

Minijos g. 2
Klaipėda, LT 91234. 
Email : gyvenimasirramybe@gmail.com

Tel.: +37063038872

Rekvizitai:

Dešimtinės ir paaukojimai

LT50 7300 0100 7501 1487

Bažnyčios pastorius

Jevgenijus Semčenko

Mus rasite:

 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas