Liudijimai

Liudijimai

2017 balandžio 26
2017 balandžio 20
2017 vasario 24
2016 vasario 29
2016 sausio 19

Ištaisomos ir pamokančios „klaidos“

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

klaidosTrumpas liudijimas apie tai, kaip Jėzus atsako į mūsų klausimus, tik reikia pasistengti išgirsti. Mano brolis – šaunus jaunuolis, kuriam kartais (kaip ir visiems mums) norisi dalykų, kurie dar nėra natūraliai atėję į jo gyvenimą. Tarkim, kaip aš noriu visureigio, o ne visada drąsiai atsisėdu net prie esamo, ne tokio prabangaus, automobilio vairo.

 Štai kas nutiko. Susiruošė mano mylimas jaunėlis į vakarėlį ir paprašė paskolinti laikrodį. Tiesa, prašė jis bet kokio laikrodžio, kad ir nebrangaus, nes norėjo tiesiog aksesuaro.

Bet aš, kaip mylinti sesuo (juk visi norime savo mylimiausiems tik geriausio), išprašiau vyro nusisegti savo laikrodį ir duoti jį broliui. Veikiantį, kelis šimtus kainuojantį, daiktą.

Jaučiausi padariusi paslaugą. Dėl ko? Nes kartais mums labai naudinga pamatyti ar išbandyti dalykus, kad vėliau kiltų noras siekti. Juk dažnai apsilankę pas tvarkingiau gyvenančius, pakyla motyvacija susitvarkyti namus ir papuošti savo aplinką. O tai, manau, yra gerai, jeigu daroma su protu.

Po vakarėlio – tyla. Kelių dienų tyla. Nei laikrodžio, nei brolio skambučio ar žinutės. Pametė? Pavogė?

Prieš sekmadieninį tarnavimą vis dar niekas neaišku. Užklausus apie laikrodį brolis tyli, susisiekti neišeina – į skambučius ar žinutes nereaguoja. Kyla mintys – laikrodis pamestas, pavogtas, ar dar kas nutikę? Su apgailestaujančia širdimi einu bažnyčios link ir vis prašau mintyse: „Jėzau, parodyk, ką nori, kad išmokčiau iš šios situacijos ir sutvarkyk, prašau taip, kad sužinotume kas nutiko“.

Neramu buvo ne vien dėl to, kad daiktas pobrangis, bet kiek jaučiausi kažką ne taip padariusi. Dar prisidėjo nesmagumas, kad būtent aš įkalbėjau vyrą paskolinti laikrodį, kad pasitikėjau broliu ir t.t.

Kaip tyčia per šlovinimą skamba žodžiai „būk dėkingas Dievui už šią dieną“. Žinote, Jėzus tikrai turi humoro jausmą.

Pasistengiau atiduoti situaciją Jėzui ir nusiraminti. Pasimeldžiau už žmones, kurie kažkaip prisidėjo prie laikrodžio dingimo, paprašiau, kad saugotų mano vyro širdį nuo nusivylimo ir t.t.

Po tarnavimo susitinkam su broliu. Šis praneša, kad laikrodį rado. Rado vakarėlio vietos šeimininkai. Nuostoliai – tik nutrūkęs dirželis.

Beje, kitą dieną jį atsiėmus, paaiškėjo, kad laikrodį radusieji žmonės net dirželį sutaisė.

Stebuklų būna ir mažų. Kartais nebūtina atsistoti iš invalido vežimėlio, kad pajaustum Dievo artumą ir pagalbą. Stebuklai – nebūtinai kažkas globalaus. Smulkmenos, iš kurių susideda visas mūsų gyvenimas, mums yra svarbios. Meilę galime pajausti iš trumpo žvilgsnio ar gesto, o ilgiausias eilėraštis su liepsningais žodžiais, kartais nė širdies raumenėlio nesujudins.

Manau, kad labai dažnai, Dievas leidžia įvykti situacijoms, kad atsigręžtume į Jį ir paprašytume patarimo, pagalbos bei suvokimo „kam man tai?“, neklaustume „kodėl“, o klaustume „kam?“, „ką turiu išmokti, kur nori mane patobulinti?“

Kartais situacijos, kai viskas gali baigtis blogai (nuostoliai, savigrauža, „mąstymo ir tikėjimo reabilitacija“...), išsisprendžia tokiu dievišku būdu – įkvepia. Įkvepia tiesti rankas, puošti širdį ir negailint plaučių šaukti „Aleliuja!“

V.G.

APIE MUS

Klaipėdos Sekminių Bažnyčia 
"Gyvenimas ir Ramybė"

Tarnavimai vyksta:

Antradieniais 18.00 val.

Sekmadieniais 11.00 val.

Kontaktai

Minijos g. 2
Klaipėda, LT 91234. 
Email : gyvenimasirramybe@gmail.com

Tel.: +37063038872

Rekvizitai:

Dešimtinės ir paaukojimai

LT50 7300 0100 7501 1487

Bažnyčios pastorius

Jevgenijus Semčenko

Mus rasite:

 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas