Liudijimai

Liudijimai

2017 balandžio 26
2017 balandžio 20
2017 vasario 24
2016 vasario 29
2016 sausio 19

Kaip Jėzus nuo nuostolių apsaugojo

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

nuostoliaiBuvo sausio mėnesio pradžia. Dieną vonioje sprogsta filtras (jau antrame bute turime lygiai tokį patį filtrą ir niekada nieko panašaus nebuvo nutikę). Svečiuose buvo brolis, tad gana greitai užsukome vandens padavimo kranelį, apsiliejo tik dažyta vonios siena ir grindys. Išvalėm. Vakare vyras pakeitė filtrą, tačiau tuo viskas nesibaigė.

Atsiguliau miegoti apie pirmą nakties. Ką tik giliai įmigus, staiga atsimerkiu, it pažadinta. Girdžiu – šniokščia.

Iš sistemos prie filtro ištrūko vamzdis. Puolam semti pribėgusio vandens ir, nespėjus visko sutvarkyti, pasigirsta skambutis į duris.

Beje, gyvename virš baro-restorano.

Pasirodo, už durų stovi būtent baro-restorano direktorius. Suveikė signalizacija – jo valdose tikras „vandenynas“.

Kadangi turime civilinės atsakomybės buto draudimą, tai labai nesijaudinome. Tačiau paaiškėjo, kad užpildyti draudimo formos neįmanoma – patalpų savininkė užsienyje, tad būtų labai komplikuota. Trumpai pasiaiškinę, kad draudimu pasinaudoti vargiai pavyks, nusileidžiame aukštu žemiau, pažiūrėti, kaip atrodo mūsų užpiltas baras.

Vaizdas nenudžiugino. Baro grindys beveik tinkamos mėtyti akmenukus „varlyte“. Minkšti baldai, minkštos kėdės – viskas kiaurai šlapia. Užpilta tiek plytelėmis klota, tiek medinė grindų dalis.

Vandens kliuvo ir virtuvei, kur sumontuota tikrai ne pati pigiausia technika. Imamės šluostyti paviršių, semiam vandenį, bandydami nuo ženklaus sugadinimo apsaugoti bent jau medines grindis.

Po kelių valandų triūso, susitariame susitikti po poros dienų ir aptarti nuostolių dydį, kurių iš pirmo žvilgsnio galėjo būti už ne vieną tūkstantį (baldai, grindys, sienos, elektros instaliacija, virtuvės prietaisai…).

Aiškus situacijos privalumas – melstis buvo labai lengva ir... dar kartą įsitikinome, kad mūsų kaimynas labai geranoriškas ir „nepanikuojantis“ vyras. Manau, tikrai ne sutapimas, kad „potvynis“ įvyko sausio naktį, kuomet įstaiga buvo nusprendusi nedirbti (iki sausio 15 dienos, kol baigsis „dviejų valiutų atsiskaitymai“).

Po poros dienų paaiškėja, kad nuostoliai – vienas neveikiantis šviestuvas. Tiesa, „pobrangis“ – 40 eurų J

Nei ant mūsų buto sienų, grindų, nei ant baro sienų ar grindų neliko nė dėmelės, nė vieno lašelio ar nubėgusio vandens pėdsako. Bare išdžiūvo ne tik grindys, bet ir baldai, veikė virtuvės technika, elektros instaliacija liko nepažeista...

Abu su vyru likom be žado ir iš visos širdies dėkingi Viešpačiui už tokį stebuklą.

V.G.

APIE MUS

Klaipėdos Sekminių Bažnyčia 
"Gyvenimas ir Ramybė"

Tarnavimai vyksta:

Antradieniais 18.00 val.

Sekmadieniais 11.00 val.

Kontaktai

Minijos g. 2
Klaipėda, LT 91234. 
Email : gyvenimasirramybe@gmail.com

Tel.: +37063038872

Rekvizitai:

Dešimtinės ir paaukojimai

LT50 7300 0100 7501 1487

Bažnyčios pastorius

Jevgenijus Semčenko

Mus rasite:

 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas