Liudijimai

Liudijimai

2017 balandžio 26
2017 balandžio 20
2017 vasario 24
2016 vasario 29
2016 sausio 19

Daktaro žodis – ne galutinis

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

daktaro zodisNetikėtai, man būnant darbe, paskambino tėtis ir pranešė, jog mano mamos būklė pablogėjo: diagnozuotas staigus kepenų uždegimas. Mano mamai buvo taikomas gydymas, tačiau pagerėjimo vis nebuvo.

Po keleto dienų vėl tėtis paskambino. Gydytojai sako, kad mano mamai išgyventi šansų nebėra. Jos odos spalva pasidarė oranžinė, kepenys ėmė irti, smegenyse kaupėsi vanduo, ji tapo neadekvati: nesiorientavo aplinkoje, įvykiuose, net laike.

O prieš tai paskambino pastoriaus žmona su prašymu, kad apkirpčiau, nors iki tol ji nė karto nebuvo pas mane lankiusis. Taip pat ji informavo, kad šiandien vyks maldos tarnavimas. Kadangi man buvo darbo diena, tai į šiuos žodžius pernelyg dėmesio nekreipiau. Bet po tėčio skambučio nusprendžiau, jog žūtbūt turiu eiti į tarnavimą ir pasimelsti už mamą.

Atvykus į bažnyčią, pastoriaus žmona iškart pastebėjo, kad aš turiu problemų ir pasakė, jog būtinai pasimelsime už šią problemą. Taip ir padarėme. Pabaigoje uždėjome rankas ant paprastos popierinės servetėlės ir dar kartą pasimeldėme. Pastorius pasakė, kad atėjus pas savo mamą, uždėčiau šią servetėlę ir pasimelsčiau Jėzaus Kristaus vardu, nepaisant, kad ji nesuvokia aplinkos.

Giminaičiai mane ėmė raminti, užjausti... Tačiau didžiausias skausmas buvo ne dėl to, kad ji mirs, bet dėl to, kad keliaus į pražūtį, kadangi ji nebuvo tikinti...

Atvirai, kad mano mama pasveiks – neturėjau jokio tikėjimo.

Eidama į jos palatą, meldžiau Dievo, kad ji atgautų sveiką protą, jog galėčiau bent paliudyti apie Dievą. Pasiteiravau medicinos seselės apie mamos būklę. Seselė patikino, kad jos būklė nė truputį nepagerėjo. Įėjusi į palatą, savo mamą aptikau miegančią. Uždėjau jai servetėlę ant krūtinės ir tyliai meldžiausi Jėzaus Kristaus vardu.

Netrukus ji pabudo. Jos žvilgsnis bylojo, kad ji dar tebėra neadekvati. Tačiau aš nepalioviau melstis, nekreipdama dėmesio į jos kalbamas nesąmones.

Praėjus apie 10 minučių jos žvilgsnis visiškai pasikeitė. Ji pradėjo klausinėti, kodėl ji yra pririšta prie lovos, kodėl ji guli ligoninėje... Aš jai viską paaiškinau.

Tuomet atėjo seselė. Pranešiau, kad jai pagerėjo. Tačiau ji visiškai ramiai, nesuteikdama jokių vilčių, atsakė, kad tai laikinas pagerėjimas prieš patį blogiausią.

Aš paskambinau savo artimiesiems ir pranešiau, jog mamos sveikata jau geresnė. Mano mamos būklė kas dieną ėmė gerėti. Po poros dienų daktarė tik gūžtelėjo pečiais, nežinodama, kaip paaiškinti šį įvykį – stebuklą, kadangi po tokios diagnozės nėra buvę, kad žmonės išgyventų. Ji tik pridūrė, kad reikės ilgo atstatymo. Tačiau mano mamą išleido iš ligoninės jau po pirmos savaitės, kadangi nebeturėjo pagrindo jos laikyti ligoninėje.

APIE MUS

Klaipėdos Sekminių Bažnyčia 
"Gyvenimas ir Ramybė"

Tarnavimai vyksta:

Antradieniais 18.00 val.

Sekmadieniais 11.00 val.

Kontaktai

Minijos g. 2
Klaipėda, LT 91234. 
Email : gyvenimasirramybe@gmail.com

Tel.: +37063038872

Rekvizitai:

Dešimtinės ir paaukojimai

LT50 7300 0100 7501 1487

Bažnyčios pastorius

Jevgenijus Semčenko

Mus rasite:

 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas