Liudijimai

Liudijimai

2017 balandžio 26
2017 balandžio 20
2017 vasario 24
2016 vasario 29
2016 sausio 19

Tikintieji - neturintys kuo užsiimti pasakų veikėjai?

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

mano liudijimasNiekada negalėdavau suprasti žmonių, kurie tikėdavo Dievu. Man jie atrodydavo tokie...absurdiški. Gryni pasakų veikėjai, kurie nesugeba gyvenime užsiimti kažkuo vertingesniu, kaip tik poteriauti, atgailauti, garbinti kažką, ko nemato ir tikėti, kad viskas, ką mes turime, atėjo iš dangaus, o ne racionaliais realiais keliais. Ne paslaptis, kad mokslas ir religija visada buvo priešiškos viena kitai. Kadangi nuo pat mažens buvau mokslo žmogus, į visus tikinčiuosius žvelgdavau, kaip į kokias šimpanzes, kurioms dar augti ir augti, kad imtų kažką protingo suprasti.

Vis dėlto vienas dalykas man nuolat nedavė ramybės. Asmeniškai ir neasmeniškai mačiau daugelį žmonių, kuriuos labai gerbiau, kurie buvo mano autoritetai, arba tiesiog pasaulinio lygio pavyzdžiai visiems, ir... jie tikėjo Dievą. Verslininkai, politikai, sportininkai... Mokslininkai!.. Aš suvokiau, kad jie tikrai nėra kvaili, arba kitaip sakant – aš nesu protingesnis už juos, bet niekaip negalėdavau suprasti – kam gi jiems tas Dievas?.. Juk jie ir taip sėkmingi: turi rezultatus, pripažinimą, skoningą gyvenimo stilių, gerbėjus ir visa kita, ko žmogaus širdis galėtų trokšti. Tai kam gi jiems tas Dievas?! Ir, negana to, dar viešai skelbiasi, kiek Dievas jiems padėjo...

Ėmiau suprasti, kad greičiausiai kažko nežinau. O tik galvoju, kad žinau. Palaipsniui tapau atviras, nusikračiau visų nusistatymų, kuriuos turėjau ir ėmiau ieškoti. Be jokios abejonės, aš nežinojau nė kur ieškoti, nei kaip ieškoti... Bet svarbiausia yra tiesiog pradėti, o po to pats Dievas padės.

Aš turėjau visus tuos klausimus, kuriuos turi kiekvienas, ir dar daugiau. Kaip žinoti, kuris tikėjimas teisingas? Kodėl būtinai Krikščionybė, o ne konfucionizmas? Kodėl Dievas padarė taip, o ne kitaip? Kaip atskirti dvasią nuo jausmų? Kaip patikrinti tą „tiesą“? Kodėl tos pačios Rašto eilutės žmonių suprantamos skirtingai, ir kuris yra teisus?.. Daugelis klausimų atrodė tiesiog filosofiniai, egzistenciniai – tokie į kuriuos apskritai nėra atsakymų.

Visi suprantame, kad bet kokioje situacijoje tiesa visada yra viena. Negali būti 2-jų tiesų tam pačiam faktui. Yra posakis: arba nėščia, arba ne. Ši tiesos idėja mane ir vedė pro visus akligatvius ir skardžius, su kuriais susidurdavau savo paieškose. Parašyta: „Ir jūs pažinsite tiesą ir tiesa padarys jus laisvus.“ (Jono 8:32)

Daugeliui atrodo, kad kažką realaus duoti gali tik mokslas, darbas, verslas, vyriausybė, na, ir dar kokie draugai, gal dar ir fortūna (pačiu „geriausiu“ atveju). Visgi aš nemoku apsakyti, kiek daug man davė Dievas. Jei kažkas dabar klausiate: „Tai parodyk, ką Jis davė?..“ atsakau – tai ateikit ir pasižiūrėkit. Pasižiūrėkit į mane, į nuostabius žmones ir draugus kurie mane supa, į mano sveikatą, dvasinę ramybę, į visą materialinį turtą – ir tai tebus tik lašas jūroje. Parašyta: „Visa per Jį atsirado, ir be Jo neatsirado nieko, kas yra atsiradę“ (Jono 1:3).

Svarbiausia, kad Dievas man davė save – Jis paaukojo savo Sūnų, kad aš klestėčiau ir turėčiau amžinąjį gyvenimą Jo Karalystėje: „Tokia mano Siuntėjo valia, kad kiekvienas, kuris regi Sūnų ir tiki Jį, turėtų amžinąjį gyvenimą; ir Aš jį prikelsiu paskutiniąją dieną“ (Jono 6:40). Tad man nebereikia bijoti abejojant, kas vieną dieną nutiks su manim: o gal būsiu vaiduoklis, o gal reinkarnuosiuosi, o gal... Aš žinau, kad būsiu kartu su Juo Jo Karalystėje! Visiems jums linkiu atrasti, įtikėti ir pažintį mūsų gyvąjį Dievą.

APIE MUS

Klaipėdos Sekminių Bažnyčia 
"Gyvenimas ir Ramybė"

Tarnavimai vyksta:

Antradieniais 18.00 val.

Sekmadieniais 11.00 val.

Kontaktai

Minijos g. 2
Klaipėda, LT 91234. 
Email : gyvenimasirramybe@gmail.com

Tel.: +37063038872

Rekvizitai:

Dešimtinės ir paaukojimai

LT50 7300 0100 7501 1487

Bažnyčios pastorius

Jevgenijus Semčenko

Mus rasite:

 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas