Liudijimai

Liudijimai

2017 balandžio 26
2017 balandžio 20
2017 vasario 24
2016 vasario 29
2016 sausio 19

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi

drug alcohol rehab charlotte ncGavusi išgelbėjimą ir atgimusi dvasioje maniau, kad gyvenimas bus lyg rožėm klotas. Bet praėjus 6 metams vėl prisiartino alkoholizmo dvasia ir nesugebėjau pasipriešinti jai. Vėl pradėjau išgėrinėti vieną, antrą kartą ir daugiau, sustoti nepajėgiau. Žinojau, kad vėl įklimpau. Tikintieji Kristuje broliai ir sesės meldėsi už mane, pakildavau, Dievas vis dar duodavo atgailą. Bet atėjo toks kartas, kai kelias paras po išgėrimo net vaistai nepadėjo užmigti. Pyktis virė viduje, ieškant kaltų. Akys dieną ir naktį buvo atviros.

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi

514582068Kaip šiandien pamenu dieną, kai sužinojau, kad būsiu mama. Tikrai tikrai švietė saulė. Susijaudinusi išėjau įkvėpti kovo, rankoje nešina 9 mm pulsuojančio būsimo sūnaus nuotrauka. Daktarė besišypsodama pasakė – „O! Štai! Matote? Plaka širdutė". Nebesigilinau į medicinines detales, nes buvau giliai sužavėta šituo pasakymu.

Kaip įdomiai viskas prasideda nuo širdutės... Visų pirma paskambinau mamai. Ji jau kuris laikas patyliukais laukė šios žinios. Paskui vyrui. Kaip šiandien aidi – “tai vienas ar du?” Atsakiau – vienas. Pasigirdo atodūsis – “na gerai". Vyras troško sūnaus. Net meldėsi. Pamaniau, gerai, kad pasirinko teisingą Dievą. Aš norėjau vaiko. Tiesiog vaiko. Nuo pat pirmos akimirkos ištariau – Jėzau, tai tavo vaikas, tavo darbas jį auginti manyje. Aš tegaliu ilsėtis, džiaugtis, sveikai valgyti ir valdyti savo emocijas. Ir žinokite, aleliuja, viskas taip ir buvo. Per visa nėštumą tik kartą skaudėjo galvą. Mano vyras net juokavo, kad taip ir liko nesupratęs apie ką tie baisūs anekdotai ir dar baisesnės knygos susijusios su kūdikio laukimu.

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi

happy woman

Į krikščionių bažnyčią atėjau kovo gale. Kai jau, kaip aš galvojau, nebeturėjau, ko prarasti. Prieš tai lankiau karts nuo karto katalikų bažnyčią, bet internetu klausiausi pamokslų beveik visus metus.

Skaičiau liudijimus apie išgijimus, baimių panaikinimus ir t.t. Tiesiog reikia Jėzų įsileisti į savo gyvenimą. Bet aš galvojau, kad esu tikinti ir, kad niekas man jau nebegali padėti.

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi

mom and son lead

Kai įtikėjau, Viešpats pradėjo mano gyvenime naikinti baimes. Baimė buvo visur: dėl rytojaus, dėl vaikų saugumo, dėl finansų, dėl mano ir mano artimųjų sveikatos. Žodžiu, baimė buvo peraugusi net į panikas. Negalėdavau ramiai išleisti vaikų į kiemą pažaisti. Bijojau, kad nesusižeistų kur nors, o jeigu dar išgirsdavau, kad verkia, kojos ir rankos pradėdavo drebėti, iškarto panika ir baimė – KAS NUTIKO?

Ir štai vieną dieną gaminu pietus, o mažasis sūnus 4 metukų grįžo iš lauko laimingas ir sugalvojo, kad per stoglangį pažiūrės, kaip žaidžia vyresnis brolis ir sesė.

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi

113131270

Turiu 8 metų dukrytę, kuri jau baiginėja pirmąją klasę. Kai pirmąją dieną išleidau savo pirmagimę į mokyklą labai bijojau, kad nepasiklystų, kad neišsigąstu ko nors, o svarbiausia labai bijojau mokykloje vyraujančių patyčių, kurias sukelia vyresnių klasių mokiniai. Visgi pirmagimė. Ir štai vieną dieną grįžta mano dukra iš mokyklos nusiminusi, matau net veidas išsipūtęs iš vidinio pykčio ir skausmo.

APIE MUS

Klaipėdos Sekminių Bažnyčia 
"Gyvenimas ir Ramybė"

Tarnavimai vyksta:

Antradieniais 18.00 val.

Sekmadieniais 11.00 val.

Kontaktai

Minijos g. 2
Klaipėda, LT 91234. 
Email : gyvenimasirramybe@gmail.com

Tel.: +37063038872

Rekvizitai:

Dešimtinės ir paaukojimai

LT50 7300 0100 7501 1487

Bažnyčios pastorius

Jevgenijus Semčenko

Mus rasite:

 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas