Ieškantiems Dievo

Dievo įvaizdis

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

otecsin result   Kai kalbama apie Dievą, kokį tu Jį įsivaizduoji? Ar seną išmintingą, žilą vyriškį, su ilga barzda ir lazda, kuris mąsliu ir ramiu žvilgsniu žvelgia iš dangaus į žemę? O gal įsivaizduoji Dievą, sėdintį kaip rūpintojėlį Lietuvos kelių pakraštyje, susirūpinusį, pavargusį nuo vargdienių žmonių kasdienybės, žiūrintį žemyn rūpestingu, bet kartu ir abejingu žvilgsniu?

   Į pastarąjį nesinori kreiptis, nesinori jo trukdyti. Jis atrodo pavargęs. Juk tiek daug nelaimingų žmonių pasaulyje, o jis turi spręsti visus jų reikalus. Taip, jis pavargo ir jam per sunku nuo žmonių naštų. Ne, aš į tokį Dievą nesikreipsiu, nenoriu jo trukdyti savo nereikšmingais kasdienybės rūpesčiais, galiu ir pati susitvarkyti. Į pirmąjį kreipčiausi tik tuomet, kai turėčiau labai didelę problemą, kurios pati neįstengčiau išspręsti. Kreipčiausi tada, kai jau būčiau išbandžiusi visus galimus problemos sprendimo būdus, paprašiusi pagalbos visų, kurie gali padėti. Labai aiškiai suformulavusi problemą, ateičiau prie jo sosto ir išmintingai išdėstyčiau savo mintis ir pristatyčiau visus būdus, kuriais jau bandžiau ją spręsti. Tuomet jis išklausytų, maloniai nusišypsotų ir duotų man patarimą. Tuomet tektų veikti taip, kaip jis pasakė, nes antraip būtų labai gėda grįžti pas jį kitą kartą.

   O kaip kreipiuosi į jį, kai žinau, jog Jis yra mylintis tėtis, kuris visada apkabina, paguodžia, kurio glėbyje saugu? Jo akivaizdoje galiu džiūgauti, o kai liūdna ir niūru jis mane pralinksmina. O kaip kreipiuosi į Jį, kai žinau jog Jis yra ir vyresnis brolis, visada pasiruošęs apginti ir jei reikia net stoti į kovą už mane? Kaip kreipiuosi į Jį tada, kai pati kovojusi pasijuntu silpna, bet būtent silpnumo akimirką Jis visada atsiranda šalia, tvirtai apkabina pečius ir išvaiko visus priešus ir negandas? Kaip kreipiuosi į Jį, kai žinau jog Jo akyse drąsu nusišnekėti, kalbėti tai, kaip iš tikrųjų jaučiuosi? Kaip kreipiuosi kai galiu Jam lengvai atsiverti ir papasakoti kaip senam, laiko patikrintam draugui viską, kas slegia širdį? O kai būna liūdna, Jis apkabina mano pečius, padedu savo galvą jam ant peties, išlieju Jam savo skausmą, o Jis švelnia ranka nuvalo mano ašaras.

   Į tokį Dievą kreipiuosi drąsiai. Net tada, kai problema neatrodo pasaulinio mąsto, net tada, kai atrodo pati galiu susitvarkyti, bet juk visada smagiau kreiptis į draugą ir tėtį, kuris visada žino geriausią kelią ir duoda taikliausią patarimą.

   Jis jau padarė viską, kad galėtume pas jį ateiti tokie, kokie esame. Jis mirė ant kryžiaus, taip paruošdamas mums kelią laisvai ateiti pas Jį. Jėzus sako: „Aš esu kelias, tiesa ir gyvenimas. Niekas nenueina pas Tėvą kitaip, kaip tik per mane.“ (Jn 14,6) . Prieš mirdamas jis sušuko „Atlikta“. O tada galingoje šlovėje prisikėlė. Ir myli kiekvieną. Jis visa tai padarė tam, kad būtų tau artimas, kad būtų tavo draugu: (Jn 15,13)„Nėra didesnės meilės, kaip gyvybę už draugus atiduoti.“ Ir toliau Jėzus sako: „Jus aš draugais vadinu, nes jums paskelbiau, ką esu iš tėvo girdėjęs“ (Jn 15,15). Jis laukia tavęs, jis tavęs pasiilgo ir kviečia į bendravimą su juo. Nepraeik nepastebėjęs paties artimiausio savo draugo, kuris gali būti viskas – geriausias draugas, brolis, tėvas.

APIE MUS

Klaipėdos Sekminių Bažnyčia 
"Gyvenimas ir Ramybė"

Tarnavimai vyksta:

Antradieniais 18.00 val.

Sekmadieniais 11.00 val.

Kontaktai

Minijos g. 2
Klaipėda, LT 91234. 
Email : gyvenimasirramybe@gmail.com

Tel.: +37063038872

Rekvizitai:

Dešimtinės ir paaukojimai

LT50 7300 0100 7501 1487

Bažnyčios pastorius

Jevgenijus Semčenko

Mus rasite:

 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas