Ieškantiems Dievo

Laisvė nuo prietarų

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

cat black   Jeigu kelią perbėgo katė, skubėk jai iš paskos, kad bent kur nors tas niekuo nesusikaltęs murkiantis padarėlis paliktų plyšį praeiti, šiukšlių vakare išnešti negalima, nesvarbu, kad ryte nosį ries kvapas, rankinės šiūkštu negalima padėti ant žemės… Jei tik panorėtume, galėtume surengti prietarų pasakojimo varžybas. Diena iš dienos kankiname savo smegenis, treniruojame atmintį, kad sugebėtume prisiminti viską, be ko neįmanoma normaliai gyventi. Ar tikrai? Ar tikrai gyvename „normaliai“, kuomet kiekvieną akimirką bijom ir mąstom, ko čia nepridirbus, kad nesugriūtų viskas, ką turime? O ką turime?

   Turime save, savo šiukšlių kibirą, pilną dienos vargų ir nemalonių atliekų, turime katiną, kuris tik ir taikosi perbėgti kelią, turime ir rankinę, kuriuos turinį labai bijome prarasti, dar turime šusnį įkyrių minčių, kurioms netyčia prasiveržus pro lūpas, skubame apspjaudyti kairėje esantį žmogų.

   O jeigu visko netektum? Ko pasigestum? Jeigu galėtum be paniekos ir baimės stebėti, kaip katinas sprunka gaudyti balandžio, nemąstydama patogiai pasidėti rakinę ant žemės, kad šioji netrukdytų judintį koją koncerte, jeigu tavo namuose nebesmirdėtų vakarykštėmis šiukšlėmis ir rytą pasitiktum su šypsena? Jeigu vienintėlis, kuriuo pasitikėtum būtų Jėzus, kuriam nesvarbu, kiek prietarų prisimeni, nes su Juo prietarai tiesiog neveikia – su Juo esi laisvas nuo prietarų taisyklių-įstatymo. Ar išdrįstum gyventi taip, kaip Dievo sutverta – meilėje ir laisvėje, užuot nuolankiai vykdydamas žmonių susigalvotus, Biblija nepagrįstus dalykus?

   Gal 5: 13 Iš tiesų, broliai, jūs esate pašaukti laisvei! Tiktai dėl šios laisvės nepataikaukite kūnui, bet stenkitės vieni kitiems su meile tarnauti.

   Prisimink – Dievas sutvėrė mus laisvais, mylinčiais, darnoje ir pagarboje gyvenančiais žmonėmis, kurie kiekvieną rytą, kiekvieną akimirką, gali rinktis, ar laikytis įsikibus paranoją keliančių, judesius ir mąstymą varžančių „gyvenimo tiesų“, ar gyventi pagal Jo valią, kur nėra jokių prietarų, kur vienintelis privalomas dalykas – tikėjimas, iš kurio kyla nenumaldomas noras pažinti Jį, Jo tiesą, gyventi laisvėje ir malonėje nenusidedant.

   Taigi, jeigu nebeliktų žmonių susigalvotų prietarų, kaip reikėtų gyventi Dievo pilname pasaulyje? Svarbiausia tikėti Juo, nuolatos gilinti pažinimą per Biblijos skaitymą, pasiduoti Jo šaukimui, susirasti Dievo vietininką žemėje – pastorių, kunigą, iš kurio lūpų sklistų žodis į tavo širdį. Svarbu stengtis nenusidėti, nes per nuodėmę nutolstama nuo savo Kūrėjo. O ką tuomet galima veikti? Viską, kas nėra nuodėmė. Džiaugtis ir mylėti? Žinoma! Perdėtas liūdesys, baimė, stiprus nerimas dėl rytojaus prisėlina tada, kai nepasitiki, kai netiki, kai nemyli Dievo ir savo artimo. Jeigu tiki, myli Dievą, jokių prietarų, jokio perdėto nerimo nebelieka. Širdis prisipildo meilės, tikėjimo ir begalinio pasitikėjimo Juo, Jo tvarka ir tobulu planu tavo gyvenimui. Ar nori būti laisvas Jame?

V.G.

APIE MUS

Klaipėdos Sekminių Bažnyčia 
"Gyvenimas ir Ramybė"

Tarnavimai vyksta:

Antradieniais 18.00 val.

Sekmadieniais 11.00 val.

Kontaktai

Minijos g. 2
Klaipėda, LT 91234. 
Email : gyvenimasirramybe@gmail.com

Tel.: +37063038872

Rekvizitai:

Dešimtinės ir paaukojimai

LT50 7300 0100 7501 1487

Bažnyčios pastorius

Jevgenijus Semčenko

Mus rasite:

 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas