Ieškantiems Dievo

Paseksiu tau pasaką...

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

pasaka   Seniai seniai, kai dar ničnieko nebuvo, įvyko didžiulis sprogimas... Sprogo – niekas. Bet sprogimas buvo toks galingas ir neaprėpiamas, per kurį atsirado laikas, erdvė, energija, materija ir visi egzistuojantys fizikos, chemijos, matematikos ir kitokie dėsniai (ir niekam nesvarbu, kad sprogimas niekada nieko nesukuria, o tik sunaikina, tačiau – čia juk pasaka). Tada, viskas ėmė sparčiai plėstis: atsirado planetos, žvaigždės ir kiti dangiškieji kūnai, susikūrė planetinės sistemos, visa jų nesuskaičiuojama gausybė, tarp kurių buvo ir Žemės planeta. Žemė buvo karšta karšta, visa kaip šviežiai, iš ugnikalnio tekanti lava, bet pamažu vėso ir stingo.

Tada pasipylė lietus: lijo daug ir stipriai per dienas ir naktis, kol susiformavo didžiulės jūros ir vandenynai. Tada iš vandens ir akmens gimė pirmoji ląstelė – pirmoji gyvybė. Jai buvo liūdna vienai, tad ji ėmė daugintis. Tačiau net būryje jos liūdėjo, todėl nusprendė į ką nors pavirsti ir pavirto į medūzą (žinoma, pavienės ląstelės negalėjo turėti medūzos genetinio kodo, tačiau čia juk pasaka) Bet vėliau ir medūzoms atsibodo būti medūzomis, ir jos pavirto į kitokias, įdomesnes žuvis. Bet ne visos, kiekviena, kaip norėjo. Vėliau žuvys užsiaugino kojas, nes labai norėjo pažinti krantą. Bet vėlgi – ne visos – kai kurioms patiko būti ir vandenyje. Turėdama kojas žuvis suprato, kad jai dar reikia ir plaučių – užsiaugino ir juos. Ir tokiu būdu gausu gyvų sutvėrimų žemėje atsirado. Svarbiausia, kad kiekvienas gyveno, kaip norėjo: vieni vandenyje, kiti ant žemės ar ore, vieni turėjo šeimas, kiti dauginosi savaime, vieni gimdė, kitiem labiau kiaušinius dėti patikdavo, vieni panašius į save valgė, kiti augalus (šie irgi atsirado panašiai kaip žuvys). Gyvūnai draugiškai ir laimingai gyveno. Tik buvo viena beždžionė, iš kurios visi šaipydavosi, kad ji kvaila esanti. Jai vieną dieną viskas atsibodo, ir ji nusprendė būti protingesnė už visus kitus, tad pavirto į žmogų. O tada...

   Jau turbūt supratote, kad iš tiesų tai ne pasaka. Visa tai, tik daug išsamiau ir moksliškiau užrašyta įvairiuose pasaulio vadovėliuose, iš kurių mes visi mokėmės, iš kurių bus mokomi ir mūsų vaikai. Aš niekada nebuvau dvasingas, ar netgi emocingas žmogus, tačiau tikrai buvau ir esu mokslą išpažįstantis žmogus. Mokykloje pernelyg neanalizuodavau, įsimindavau ir to užtekdavo. Tačiau kai ėmiau gilintis, net nustėrau pamatęs didžiules diegiamos teorijos spragas ir dar labiau nustebau įsitikinęs, kad dabartinis pasaulinis mokslo elitas neturi jokių papildomų paaiškinimų, įrodymų ar atsakymų į pagrindinius visatos ir gyvybės evoliucijos klausimus. Tai mane paskatino ieškoti tiesos kitur. Su džiaugsmu turiu pripažinti, kad ją atradau!

   Toks buvo mano kelias Dievo link. Kada žiūri į pastatą, tiltą, automobilį, atrodo savaime suprantama, kad kažkas juos planavo, projektavo, kūrė ir džiaugėsi savo darbu. Juk tikrai nepriimtum „moksliško“ paaiškinimo, kad dėka laiko, evoliucijos, erozijos, traukos jėgų ir tinkamo atstumo tarp Žemės ir Saulės, mes turime šį nuostabų dalyką – kažkieno kūrinį.
   Ar tau niekada nekilo klausimas – kas yra tos antgamtiškos, nematerialios jėgos, apie kurias visi nuolat kalba, kai nebeturi kitokio paaiškinimo? Arba kodėl net ir netikintis žmogus stresinėje situacijoje mintyse ar net garsiai sušaukia „o Dieve, padėk man..!“? Jei sunku priimti, kad esi tik savo poreikius tenkinantis padaras, skatinu tave ieškoti „kitokios“ tiesos ir pačiam įsitikinti, kad tai, ką žmonės vadina tiesa, yra melas.
   Yra tokia knyga, kuri išsiskiria iš visų kitų pasaulio knygų savo dydžiu, istorija, faktų kiekiu, išmintimi ir nekintančia tiesa. Joje parašyta: „Arti yra Viešpats visiems, kurie Jo šaukiasi, visiems, kurie Jo šaukiasi tiesoje.“ (Ps. 145:18)
   Kiekvienam žmogui Dievas davė valią, pasirinkimo teisę, todėl tau spręsti, kuria „tiesa“ tikėti: ar įrodymų stokojančia, riboto žmogaus proto išgalvota teorija, ar pagarbiai priimti Kūrėjo malonę. Parašyta: „Aš esu Alfa ir Omega, Pradžia ir Pabaiga.“ (Apr. 21:6)

APIE MUS

Klaipėdos Sekminių Bažnyčia 
"Gyvenimas ir Ramybė"

Tarnavimai vyksta:

Antradieniais 18.00 val.

Sekmadieniais 11.00 val.

Kontaktai

Minijos g. 2
Klaipėda, LT 91234. 
Email : gyvenimasirramybe@gmail.com

Tel.: +37063038872

Rekvizitai:

Dešimtinės ir paaukojimai

LT50 7300 0100 7501 1487

Bažnyčios pastorius

Jevgenijus Semčenko

Mus rasite:

 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas