Ieškantiems Dievo

Gyvenimo prasmės beieškant...

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

iesk   Galbūt antraštė Tau skamba gana nuvalkiotai, bet nepaneigsi, Tu tikrai kažkada gyvenime, ir tikiu ne kartą, uždavei sau šiuos klausimus: kodėl esu, kodėl gyvenu, koks mano gyvenimo tikslas? Tiesiog užaugti, susituokti, įgyti išsilavinimą, susirasti gerą darbą, sukurti savo verslą, uždirbti daug pinigų, užauginti dorus vaikus, pastatyti namą, pasodinti medį. Tai nuostabūs dalykai. Tačiau įgyvendinęs visus savo troškimus pajutai, kad dar kažko trūksta. Tarsi dar neatsakei į tą esminį klausimą – kodėl Aš esu? Kokia šio gyvenimo prasmė?

   Galbūt pasakysi, kam ieškoti atsakymų ten kur jų nėra, kam knaisiotis ir švaistytis tais filosofiniais terminais. Susirašyk savo norus, pasiek jų ir būsi laimingas. Bet ar tikrai? Ar tikrai tobulą pilnatvę randi padaręs karjerą ir uždirbęs daug pinigų? Kodėl tada tiek daug turtingų žmonių neranda ramybės? Nors atrodo, jog jie turi viską: gražius namus, įspūdingas mašinas, gražias žmonas, atostogas Maldyvuose. Tačiau jų rankose dažnai rasi cigaretę, alkoholio taurę arba kokaino dozę. Tai yra ženklas, kad tokie žmonės negali, nemoka atsipalaiduoti, jie ieško būdo ir kelio į ramybę. Nesupraskite manęs klaidingai. Žinoma, pinigai nėra blogas dalykas savaime. Tai geras dalykas, kol tarnauja Tau, o ne Tu pinigams. Juk už pinigus gali nusipirkti prabangią lovą ir gerą čiužinį, bet nenusipirksi miego. Gali nusipirkti vaistų ir papildų, bet nenusipirksi sveikatos, gali nusipirkti moterį (vis dažniau šiais laikais ir vyrą), bet nenusipirksi meilės, gali nupirkti savo vaikui krūva žaislų, bet nenusipirksi santykių su juo. Todėl tenka pripažinti, kad visi prabangūs dalykai nesuteikia pilnatvės, nes tavo siela vis primena tą patį klausimą – kodėl aš čia?

   Kadangi jau naršai po mūsų internetinį puslapį ir skaitai šį straipsnį, tikriausiai Tave kamuoja panašios mintys. Ir aš buvau viena iš tų, kuriuos kamuodavo egzistenciniai klausimai, bet atsakymų taip ir nesulaukdavau. O kodėl senatvei artėjant, pradedame bijoti mirties? Kodėl apskritai žmonės bijo mirties? Skeptikas atsakytų paprastai – žmonės visada bijo to, ko nežino. O jeigu Tu žinotum, kas bus po mirties. Ar nepradėtum bijoti, kad gyvenai ne taip, kaip norėjai gyventi? O gal ne taip, kaip turėjai gyventi?

   Pagaliau ir aš atradau atsakymą į visus ir į svarbiausią klausimą – kodėl esu. Esu čia tam, kad pažinčiau Dievą, kad grįžčiau į namus danguje, kad įvykdyčiau Dievo valią savo gyvenime. Skamba gana priblokšiančiai ir galbūt nežemiškai, ar ne? Bet kai numirsi, tiki tuo dabar ar ne, bet Tu sutiksi Dievą ir jūs peržvelgsite visą Tavo gyvenimą: „Taigi kiekvienas iš mūsų duos Dievui apyskaitą už save“ (Naujasis Testamentas, laiškas Romiečiams: 14 skyrius, 12 eilutė). Tavo ir Dievo susitikimas yra neišvengiamas. Ir liks tik du keliai – arba amžinas atskyrimas nuo Dievo, arba amžinas buvimas su Juo. Todėl aš, būdama dar žemėje, renkuosi amžiną buvimą su Juo. Kaip? Skaityk kitame straipsnyje „Kodėl Jėzus?“

   Baigdama Jūsų klausiu: ar kada susimąstei, kodėl užduodi tą patį esminį klausimą? Kodėl jo neužmiršti? Ar nemanai, kad kūriniui pačiam neįmanoma suvokti savo paskirties? Kaip radijai savaime pradėti groti, kompiuteriui veikti, viryklei – kepti. Akivaizdu – visas priemones reikia įjungti. O visą žmoniją „įjungė“ Dievas, kai mus sukūrė. Bet labai dažnai mes turėtumėm groti, o tylime lyg gitara be stygų, turėtume šildyti, tačiau šaldome, turėtume gaivinti, bet imame džiovinti, turėtume šviesti, bet apsiniaukiame niūria tamsa. Taip yra todėl, nes vienintelis Dievas žino mūsų tikrąją instrukciją. Tik tu pats gali Jo paklausti, kokia Tavo paskirtis šiame gyvenime. Tada Dievas ims veikti, jis duos tau atsakymus, duos Tau ir jėgų ir aiškumo, ką Tau reikia daryti.

   Tik radęs Dievą Tu suprasi, kodėl esi ir kokia Tavo gyvenimo prasmė. Nebijok ir nenustok ieškoti jo veido, drąsiai irkis pirmyn ir pats Dievas Tau padės. Ieškok Dievo Karalystės. Nes kas ieško, tas randa, kas beldžia, tam atidaroma. Ir galiausiai peržengęs mirties slenkstį ir susitikęs su Dievu galėsi džiaugtis, o ne drebėti iš baimės.

   Tikiu, jog šitame puslapyje rasi daug atsakymų į visus Tave kamuojančius klausimus. Esame tam, kad padėtume atrasti teisingą Dievo kelią.

D.J.

APIE MUS

Klaipėdos Sekminių Bažnyčia 
"Gyvenimas ir Ramybė"

Tarnavimai vyksta:

Antradieniais 18.00 val.

Sekmadieniais 11.00 val.

Kontaktai

Minijos g. 2
Klaipėda, LT 91234. 
Email : gyvenimasirramybe@gmail.com

Tel.: +37063038872

Rekvizitai:

Dešimtinės ir paaukojimai

LT50 7300 0100 7501 1487

Bažnyčios pastorius

Jevgenijus Semčenko

Mus rasite:

 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas